Isana Superfood – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě drogérie Rossmann jsem v regálu objevila limitovanou edici Superfood od jejich interní značky Isana. Tato řada obsahuje niacinamid a výtažky z růžového grepu. Já jsem si vybrala z jejich nabídky tělový peeling a plátýnkovou masku.

Plátýnková maska Superfood

Jedná se o klasickou plátýnkovou masku, která má celkem slušný materiál a na pleti mi dobře drželo. Maska obsahuje výtažky z růžového grepu a niacinamid. Doba aplikace je pouze deset minut a mohu potvrdit, že pak je plátýnko už poměrně suché. Je určená pro všechny typy pleti. Maska má poměrně intenzivní parfemaci grepu, ale nedráždila mě. Byla příjemná, po sundání nebyla pleť ulepená, ale přiznám se, že se mi moc nelíbil vzhled pleti – přišlo mi, že mám hodně výraznou strukturu pleti, že jsou vidět všechny póry, linky a vrásky.

Tělový peeling Superfood

V plastovém kelímku s klasickým šroubovacím víčkem se ukrývá krémový tělový peeling. Stejně jako ostatní produkty této řady obsahuje niacinamid a výtažky z růžového grepu. Právě po něm i hodně intenzivně voní a tu vůni jsem cítila i po osprchování. Peeling je opravdu krémový a jeho obrušovací schopnost je mizerná – zrníčka jsou jemná, při aplikaci nejsou téměř cítit a rozhodně nepracují tak, jak bych si představovala. Peeling naštěstí rychle mizí, takže mě nebude trápit dlouho.

Tato řada vypadala opravdu hezky, ale vlastně jsem z ní docela dost zklamaná. Peeling je otřesný, nedělá vůbec nic. Maska je o něco lepší, ale Isana to umí i mnohem lépe. Zaregistrovali jste tuto limitku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Isana Superfood – recenze

 1. Stáňa

  Hani, já si limitky nevšimla. Parfemace růžového grepu by mne docela lákala, ale po tvé recenzi asi nebudu mít problém dodržet předsevzetí moc nenakupovat, ale spíš potřebovávat.
  Hezký den

 2. Lucie

  Ahoj, já si z téhle řady vybrala tělový sprej, bohužel mi ani moc nevoní, takže asi ho dám na wc jako osvěžovač vzduchu.

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, limitku jsem zaregistrovala, ale málokdy si kupuju citrusové parfemace, tak jsem to přešla. Koukám, že jsem dobře udělala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *