Isana s ceramidy – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě drogérie Rossmann jsem omrkla jejich nové limitované edice a samozřejmě jsem si tam vybrala. Do oka mi padla i řada s ceramidy, kde mě nejvíce zaujala plátýnková maska a tělový peeling. Jsou to levné produkty, ale se značkou mám všeobecně velmi dobrou zkušenost.

Plátýnková maska s ceramidy

Tato maska obsahuje kyselinu hyaluronovou a bambucké máslo. Slibuje okamžitý a intenzivní hydratační efekt a hladší pleť. Je určená pro všechny typy pleti a dermatologicky testovaná. Maska má příjemné plátýnko, tenké, ale dobře se s ním manipuluje. Je trošku širší, ale já mám taky široký obličej, takže mně sedlo dobře. Není parfémovaná, nedráždí. Na pleti byla velmi příjemná, hezky ji zklidnila po čištění. Po aplikaci byla pleť hezky hladká a opravdu mohu souhlasit s hydratačním účinkem.

Peeling s ceramidy

Tělový peeling s ceramidy má krémovou konzistenci. Obsahuje kromě již výše zmíněných ceramidů ještě panthenol, který je velmi prospěšný pokožce. Peeling je dermatologicky testovaný. e v klasickém plastovém kelímku se šroubovacím víčkem. Balení je obyčejné, ale plně funkční. Na obalu jsou polepky s českým popisem. Peeling má příjemnou krémovou konzistenci s celkem jemnými zrníčky. Ta ale fungují velmi dobře, ale nijak nezraňují. Parfemace je úplně nevýrazná. Přijde mi, že peeling funguje dobře a hlavně zbytečně nevysušuje. Neměla jsem po něm ani špinavou vanu.

Řada s ceramidy se opravdu povedla, oba produkty jsem měla ráda, dobře fungovaly a plnily přesně to, co slibovaly. Zaujala vás tato limitovaná edice? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Isana s ceramidy – recenze

  1. Lucie

    Ahoj, žádný z produktů doma nemám, ale jak peeling, tak maska je něco, co používám pravidelně, takže bych určitě využila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *