Glanc box: léto 2023

Krásný den,

Glanc box mám moc ráda, kombinuje totiž kosmetiku s drogérií do domácnosti a často tam najdu nějakého nového oblíbence. V poslední době bývají tyto boxy opravdu hodně dobré. Byla jsem zvědavá, jak obstojí v konkurenci s Můj superbox speciál, o kterém jsem psala poměrně nedávno. Za mě je vítěz jasný!

co box obsahuje:

 • Profesionální studené voskové pásky na obličej pro citlivou pokožku, Veet
 • 24/7 Active Fresh automatický difuzér a náplň na vodní bázi, Airwick
 • sprchový gel Mineral Massage, Palmolive
 • fialový šampon Violet Blond Shine, Tressemé
 • oční textilní maska Cryo Jelly, Garnier
 • gel na praní, Ariel
 • bio mátová voda, Purity Vision
 • repelent, Difusil Plus
 • krém na rozjasnění těla Mango, Body Fruit, Garnier

Z praktických věcí do domácnosti zde máme gel na praní od značky Ariel, osvěžovač vzduchu a repelent. Gel na praní mi zrovna došel, takže se i opravdu hodí. Ariel slibuje kromě klasického vyčištění i působivé osvěžení a je vhodný i na praní při nižší teplotě. Automatický difuzér mám i z konkurenčního boxu a vůbec mi nevadí, že je zde znovu. Má vůni jasmínových květů a má nepřetržitě neutralizovat zápach. S domácími zvířaty je to opravdu užitečná věc. Repelent jako ochrana před komáry se v létě opravdu hodí. Určitě budeme trávit více času na chatě, tak to je vlastně nutnost.

Od značky Garnier jsem zde našla hned dva kousky. Kdy jindy si dopřát chladivé polštářky pod oči než v létě? Já jsem už tyto Cryo Jelly jednou měla a vyhovují mi více než maska ze stejné řady. Garnier Body Fruit je velmi chválená řada tělových krémů, ale já jsem od nich nikdy nic neměla. V boxu byla varianta s mangem a vitamínem C, který má rozjasňovat pleť.

Z péče o obličej je zde bio mátová voda od Purity Vision. Květinové vody této značky mám hodně ráda. Nedávno jsem dodělala růžovou a levandulovou, momentálně mám doma načatou heřmánkovou. Tu mátovou jsem nikdy nezkoušela, ta jsem zvědavá. Kromě antibakteriálních účinků se hodí i na osvěžení po slunění. Voskové pásky na obličej jsem nikdy nezkoušela, ale když jsem asi před dvaceti lety začínala chodit na kosmetiku, paní kosmetička používala právě vosk na obličej i knírek. Ráda to vyzkouším, třeba najdu nového oblíbence.

Péče o vlasy a tělo je zde zastoupena dvěma kousky. Jako první vám představím fialový šampon pro blond vlasy. To se asi každému líbit nebude, ale já mám nyní blond období, takže se mi to opravdu hodí. Za pár týdnů letím na dovolenou, moře a sluníčko mě určitě pořádně potrápí, tak tento šampon ještě s radostí vytáhnu. Jako poslední kousek tu mám sprchový gel od Palmolive, který má příjemnou svěží vůni. Obsahuje mořskou sůl, aloe vera a esenciální oleje.

Já jsem box získala za speciální blogerskou cenu v rámci spolupráce, ale i za plnou cenu se rozhodně vyplatí. Jsou zde samá plná balení, převažují kousky, které se na léto opravdu hodí a já využiji úplně všechno. Za mě je Glanc box jasným vítězem!

Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Glanc box: léto 2023

 1. Stáňa

  Hani, taky jsem byla spokojená. Já bych užila i ten Superbox, ale Glanc box měl myslím zajímavější obsah. A souhlasí, že box se bohatě vyplatit i za plnou cenu.
  Hezký den

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, když to vezmu v poměru cena:výkon tak je to určitě super, ale produktů typu fialový šampon bych se do boxů pro všechny možné lidi asi vyvarovala. To mi přijde takové nešťastné rozhodnutí, ale chápu, že pracují s tím co získají ba i za nějakou zvýhodněnou cenu.

 3. Lucie

  Ahoj, byla bych nadšená. Voskové pásky nepoužívám, je to za mě ta více drastičtější metoda odstraňování chloupků, uznávám depilační krém na obličej, ale buď bych vyzkoušela a nebo bych podarovala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *