Garnier Bio – recenze produktů

Krásný den, 

před nějakou dobou proběhla všude veliká reklama na novou řadu značky Garnier. Ta se jmenuje Garnier Bio a nabízí celou škálu produktů. Já jsem si po delším váhání pořídila micelární vodu, tonikum a čistící gel. Všechny produkty jsem už spotřebovala, takže můj názor je ucelený.

Micelární voda

Tato micelární voda obsahuje výtažky z organické vody z chrpy a ječmene a je určena na citlivou pleť. Voněla lehce po bylinkách, ale nebylo to nic rušivého, co by mi vadilo. Zkoušela jsem ji používat na obličej a i na odličování očí. Co se týče pleti, tak tam nemám žádný problém, odličovala celkem dobře, tak na 85 %. Zbytek jsem vždy stáhla ještě nějakým čističem. Větší problém ale nastal u očí. Sice mě ta voda nijak nedráždila, ale strašně špatně odličovala. Stíny vzala ještě jakžtakž, ale řasenku a linky vůbec.  Celkově jsem zklamaná.

Zkrášlující pleťová voda s organickýcm esenciálním tymiánovým olejem

Tonika mám celkově ráda, toto má v sobě alkohol, ale s tím jsem počítala. Normálně mi bylinkové vůně vyhovují, mám je ráda, působí na mě pozitivně. Ale tady mi ta tyminiánová esence nějak vadila. K používání jsem musela doslova nutit, protože mi vadilo, že po aplikaci je pleť ulepená.

Intenzivní čistící gel s organickým esenciálním olejem z citronové trávy

U tohoto gelu jsem měla problém s balením. Kupovala mi ho mamka a než ho dovezla autem domů (asi pět minut jízdy), tak pumpička upadla a pak už velmi špatně držela. Taky se mi ho nepovedlo vypotřebovat do konce. Musela jsem balení otevřít a složitě dolovat gel ven pomocí nějaké špachtle. Takže balení je fakt naprd, ale na druhou stranu mi gel jinak moc vyhovoval. Byl hodně řídký, stačilo ho celkem málo. Pleť krásně vyčistil, citrusová vůně byla moc příjemná. Zbytečně nevysušoval. Kdyby balení bylo pořádné, tak bych si ho klidně koupila znovu.

Sami vidíte, že z této nové a tak chválené řady moc nadšená nejsem. Micelárka je celkem na nic, tonikum je na pleti nepříjemné a gel má jeté balení, i když jinak funguje. Znovu už si tyto výrobky kupovat nebudu a asi se mi ani nechce zkoušet další věci z této řady. 

Jak jste na tom s touto novou řadou Vy? Zaujala Vás? Zkoušeli jste nějaký produkt? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

6 thoughts on “Garnier Bio – recenze produktů

 1. Lucie

  Ahoj, já měla jen čistící gel, proti němu nemám nic, byl fajn, micelárku mám koupenou, ale ještě jsem se k ní nedostala. Já asi obecně nejsem cílová skupina, kterou by nějak lákala bio kosmetika, chtěla jsem vyzkoušet, ale nevyhledávám ji.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já taky úplně nejsem cílovka přírodní kosmetiky, ale občas si něco koupím – třeba dneska jsem v Rossmannu pořídila čistící gel od té jejich Alterry asi za 55 Kč, tak jsem na něj zvědavá. Jinak mě řada Garnier Bio docela zklamala.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   upřímně řečeno, docela dost mě ta řada zklamala. Má moc pěkné obaly, super reklamu, ale samotné produkty mě moc nebraly. Nejlepší byl gel, jenže to rozpadlé balení, kdy na konci to už ani nepumpovalo a já jsem to musela složitě dolovat z lahvičky, to mě teda štvalo. Myslím, že v drogérii člověk sežene i levnější a lepší produkty.

 2. erika

  Ahoj Hani, super recenze. I já mám čistící gel, který sám o sobě je skvělý, má vlastnosti, které mi vyhovují, skvěle čistí, ale já se prostě nesrovná s tou výraznou parfemací, ale na micelární vodu určitě ráda kouknu. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to jepravda, ta parfemace u všech výrobků této řady je hodně výrazná a může podle mě leckomu vadit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *