Avokádová řada z Avonu

Krásný den,

na konci minulého roku jsem si v katalogu Avonu všimla nové sady výrobků z řady Avon Care. Obsahují avokádový olej a měly by pokožku těla hydratovat. Já jsem si nakonec pořídila sprchový gel a krém na ruce.

Vyživující sprchový gel s avokádem

Gel by měl jemně pečovat o pokožku a díky avokádovému oleji by ji neměl vysušovat. Pomáhá se zvlhčováním. Mě tedy na první pohled zaujal obal, protože se mi moc líbí. Je celkem jednoduchý, je tam překvapivě vyobrazeno avokádo:-) Je to tedy klasický sprchový gel, který celkem intenzivně voněl a i po sprše jsem vůni nějakou dobu cítila. Nevysušoval, byla jsem s ním spokojená.

Vyživující krém na ruce s avokádem

Opět je tu stejně povedený obal, kdy krém stojí na víčko, které je klasicky odklápěcí. To mám ráda, protože ho otevřu i jednou rukou. Krém má příjemnou konzistenci, celkem rychle se vsakuje, dobře hydratuje a zanechává takový ten ochranný (ale příjemný) film na rukách. Voní příjemně, stejně jako gel. Nemohu vám říci, jak autentické to je, jelikož nevím, jak voní avokádo.

S oběma produkty jsem byla moc spokojená a dívala jsem se do katalogu, abych zjistila, co dalšího mají v nabídce. Takže kromě krému na ruce a sprchového gelu tu najdete i tělové mléko a univerzální krém na vše.  Celá tato řada patří do sekce Avon Care a všechny výrobky jsou hodně levné (vše max. do 100 Kč.).

Zaujala Vás taky tato avokádová řada v katalogu? Vyzkoušeli jste ji? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

6 thoughts on “Avokádová řada z Avonu

 1. Sabina

  Vidíš, tahle řada by mě asi obalem vůbec nezaujala, ale po tvé recenzi mám chuť ji vyzkoušet. Celkově zase musím juknout, jak si můžu sama objednat Avon. Už dlouho jsem z něj nic neměla a docela mi to chybí. 🙂
  Sabina

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak to jsme zvědavá, co na ni budeš říkat, určitě se pak u tebe na blogu objeví. Na notinu nakupuji v poslední době docela často:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *