Fenty Skin – recenze

Krásný den,

před časem jsem si ve slevě pořídila sadu pleťové péče od značky Fenty Skin. Jedná se o tzv. Start´r Set, kde je denní krém s SPF, tonikum a čistící gel. I když to jsou vlastně miniatury, musím říci, že mi vydržely poměrně dlouho.

Total Cleans´r

Jako první krok ranní rutiny jsem používala tento čistič. Jedná se o takový gel, který má hodně našlehanou konzistenci (omlouvám se za to přirovnání, ale nejvíce mi to připomíná šunkovou pěnu:-D). Gelu stačí poměrně málo, pleť nádherně vyčistí a vůbec nevysušuje. Už po tomto prvním kroku se mi stav pleti fakt hodně líbí. Mimochodem, na začátku jsem měla trochu problém s balením, ale pak jsem to pochopila. Když trošku pootočíte víčkem, tak se vespod uvolní otvor a vy to jen vytlačujete. Abych spotřebovala úplně vše, víčko jsem pak klasicky celé odšroubovala.

Tonikum Fat Water

V menší plastové lahvičce se nachází tonikum Fat Water. Má trochu hustší konzistenci a stačí ho celkem málo, takže mi vydrželo překvapivě dlouho, i když ten objem je malý. Tonikum se zaměřuje na redukci pórů a celkově by mělo pleť vyhlazovat. Mohu s tím jen souhlasit, výsledkem je vyhlazená pokožka, jemná na dotek.

Pleťový krém Hydra Vizor

Tento krém je jediný produkt z tohoto setu, který jsem měla už vyzkoušený. Jestli znáte můj blog delší dobu, mohli jste ho před několika měsíci potkat ve spotřebovánu. Jedná se o denní hydratační krém s SPF 30. Má skvělé složení, protože mi nedělá takové ty bílé skvrny jako jiné krémy s SPF. Dobře se vsakuje, slušně hydratuje a hlavně souzní s mými makeupy, takže se pak mohu jít bez problémů líčit.

Celá tato řada se opravdu povedla a musím se přiznat, že mě docela mrzí, že jsem ji už dodělala… Znáte značku Fenty Skin? Jak vypadá vaše ranní rutina? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Fenty Skin – recenze

 1. Helena

  Hani, děkuji za další recenzi.
  Ranní rutina je rychlá – ledová voda, oční a denní krém. Pak nalíčení očí a make-up. Před odchodem pudr, tvářenka a vůně. Stíhám to celkem rychle :o)
  Měj pohodový den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   líčení rtů někdy ráno vynechávám. V práci pořád mluvím, tak spíš pak použiji jen nějaký balzám. Mám pocit, že si tu rtěnku nebo lesk musím jinak pořád hlídat, aby se mi nedělaly takové sražené kousky v koutcích nebo abych neměla něco na zubech.

 2. Sabina

  Ahoj Hani, já jsem skrze ranní rutinu úplně marná, takže se to pak snažím dohánět večer, což samozřejmě ne vždy funguje. Mám problém s ranním vstáváním, takže ranní rutinu mám maximálně tak o víkendu, kdy vyčistím pleť pěnou, dám hyaluronové sérum, peptidový krém na oči a denní krém taktéž s kyselinou hyaluronovou.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   jak moje pleť stárne, jasně dává najevo, že i ráno potřebuje už více péče. Musím říci, že jsem si na to docela rychle zvykla a už to zvládám i časově.

 3. Lucie

  Ahoj, už jsem o ní slyšela, ale vyzkoušeno nic nemám. Produkty ale vypadají dobře, určitě bych taky ráda někdy vyzkoušela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *