Ochutnáno 16

Krásný den,

dnešní desítka jsou skoro samé svačinky z práce, tak třeba se vám to bude hodit jako nějaký tip na dobré mlsání:-)

Jogurt Slaný karamel, Carte d´Or

Měla jsem už nějaký borůvkový cheesecake a to mi moc nechutnalo, ale variantě se slaným karamelem jsem prostě nemohla udělat. A dobře jsem udělala! Je skvělý, dost sladký a asi i tučný, ale chuťově je to výborné mlsání. Karamelové složky je opravdu hodně a je povedená.

Přesnídávka Jablko, mango, banán + ovesné vločky, Relax

Stáňa mi doporučila tyto přesnídávky a měla velikou pravdu. Nejsou přeslazené, obsahují vždy nějakou vlákninu, a když byly v akci, koupila jsem si jich hromadu. My máme v práci přestávku mezi hodinami jen 5 minut, takže nic moc nestíhám. Zde si aspoň cucnu:-D

Ochucené mléko Banán, Müllermilch Zero

Zjistila jsem, že v obchodě mají ve verzi Zero (bez přidaného cukru) i banánovou příchuť a té jsem samozřejmě nemohla odolat. stejně jako u té jahodové mi i tato přijde chutnější, což je skvělé, protože je méně sladká. Také mi přijde to mléko takové hustší a kvalitnější, ale to je jen můj subjektivní pocit:-)

Cereální tyčinka Tvaroh a malina, New Bar

V Rossmannu jsem sehnala v akci tyto tyčinky. Mám moc ráda banánovou verzi, tak jsem si říkala, že zkusím i tuto malinovou s tvarohem. Musím říci, že jsem z ní docela zklamaná a asi to bude to tvarohovou složkou. Znovu si tuto příchuť nekoupím.

Limonáda Kolaloka

Tuto limonádu jsem koupila u nás v divadle, symbolicky na představení Limonádový Joe. Měla by být ale normálně dostupná i v obchodech, kamarád mi o ní nezávisle také říkal. Já mám ráda různé limonády, ale tato mě hodně zklamala, je to vlastně jen sladká perlivá voda, nic, o co bych stála znovu. Zkoušeli ji i naši a ani jim nechutnala. Musím se přiznat, že jsem ji ani nedopila…

Jablečné trubičky s jogurtovou polevou, Svět plodů

Tyto trubičky jsem si koupila také na eshopu svět plodů, doporučovala jsem Verča z kanálu verulife. Jedná se o jablečnou hmotu ve tvaru trubičky, která má konce obalené v polevě. Jedna trubička je dost sytá, hezky sladká a šťavnatá. Brala jsem je i do práce a tam tedy sklidily pravdu velké nadšení.

Tyčinka Snickers Crisp

Balení těchto tyčinek jsem sehnala v Actionu, kde stojí cca 50 Kč a je jich 5 nebo 6. Já nejsem největší milovník Snickers, ale zde mě zaujala ta crisp část. Tyčinka byla hodně sladká, chutnala mi, splnila má očekávání. Nevylučuji, že si je ještě někdy koupím, i když raději mám twix slaný karamel.

Míšánek jahoda

Tento tvarohový dezert jsem sehnala v Bille v akci za cca 12 Kč a byla to unáhlená volba. Nemám ráda tvarohové dezerty (ve formě pacholíků nebo jogurtů) a zde se mi to jen potvrdilo. Bylo to celkem hutné, hodně sladké, jahodová příchuť mě také neokouzlila.

Ovesná kaše Borůvka, Dobrá kaše, Bonavita

Tyto kaše míváme v práci k snídani. Jedná se o instantní pokrm, ale už jsem si na ně zvykla. Líbí se mi, že nejsou přeslazené, neobsahují palmový tuk, za to mají docela dost vlákniny. Borůvková verze byla dobrá, lehce nakyslá a jemně sladká, tak akorát. Abych vás trochu pobavila, když jsme s kolegou Milanem začali chodit na snídaně, tak nám tyto kaše přišly málo sladké. On si do ní lil oslazený čaj, já tam dávala lžičku marmelády, co jsem si přinesla z domova:-D Dneska mi stačí samozřejmě jen ta voda, Milánek je na tom trochu hůře:-D

Přesnídávka Jablko, pomeranč, mango, banán + quinoa, Relax

Jako poslední tu mám dnes druhou příchuť oblíbených přesnídávek od Relaxu. Tato mi chutná ještě o kapku více, podle mě je to tím pomerančem, který je tak hezky kyselý a šťavnatý. Koupila jsem nějaké i mamce a dokonce i jí to chutná.

Největším propadákem dnešního článku je určitě kolaloka, ale hned za ní je tvarohový dezert Míšánek a tyčinka New Bar. Největší úspěch mají asi přesnídávky z Relaxu, banánové mléko a karamelový jogurt.

Máte také rádi chuť slaného karamelu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

8 thoughts on “Ochutnáno 16

 1. Stáňa

  Hani, Relax má i klasické ovocné pyré bez přidané další složky – já kupuju hlavně právě ty. Jsem ale ráda, že tě Relax zaujal. Já se musím mrknout po tom pomerančovém s quinou – ten jsem ještě neměla. Carte d´Or mi chutná kokos s černým kakaem (i když díky tomu černému kakau vypadá dost děsně), cheesecake ani caramel jsem nezkoušela, vím, že tyhle příchutě mi obvykle nevyhovují. A máš pravdu, že  tučné to úplně málo není 🙂 (ale občas se to dá).
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já si většinou kupuji bílé jogurty, takže občas mohu zhřešit těmito tučnějšími a sladšími. Relax je skvělý. Teď jsem si koupila ještě nějaké kapsičky v Lidlu, tak jsem na ně hodně zvědavá.

 2. Lucie

  Ahoj, slaný karamel zbožňuji a úmyslně pátrám po výrobcích s touto příchutí. Tento Carte d´Or je moc dobrý, jen škoda, že je za plnou cenu dost drahý. Jinak znám jen ochucené mléko, ale ani jsem nevěděla, že mají v nabídce i Zero varianty.

 3. Helena

  Hani, znám jen ty tyčinky z Rossmann, manžel mám moc rád tu s červenou řepou.
  Slaný karamel mám moc ráda, díky za tip.
  Měj pohodový den. Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *