Fashion haul: červen 2022

Krásný den,

před chvilkou jsme s mamkou a kamarádkou Oli přijely z Prahy. Byly jsme na nákupech v Metropoli a řádně jsme provětraly naše peněženky. Dneska vám z toho nic neukážu, ale příští měsíc samozřejmě ano. Dnešní den patří nákupům oblečení a doplňků. V červnu jsem měla narozeniny, tak tu mám i nějaké dárky.

od Evičky

Evička měla pro mě i pro mamku nachystaný dárek k naší objednávce. Vybrala nám sadu od Pierra Langa, kde jsou náušnice a náramek z perliček. Já mám verzi ve studených pastelových odstínech, mamka je má spíše tmavé.

od taťky z Madridu

Táta byl během června na několika konferencích v zahraničí. Když se vracel z Madridu, tak nám na letišti vybral dvoje náušnice od značky Parfois. Oboje jsou ve stříbrné barvě s černými detaily. Vypadají moc pěkně, s mamkou si je různě střídáme.

DM drogérie

V DM jsem si pořídila jednoduché sluneční brýle. Mají tenké nožičky ve světlé barvě, v horní části u skel jsou kamínkové detaily. Brýle jsou celkem subtilní, ale nosím je ráda (zrovna dneska jsem je měla v Praze).

od Oli

S Oli jsme oslavily v červnu naše narozeniny. Já jsem dostala nádherný náhrdelník ve stříbrné barvě s tmavě růžovými kamínky. Je od značky Yvon. Vybrala mi ho speciálně k takovým růžovým šatům, co jsem měla u maturit. Upřímně řečeno, myslím si, že mi ty šaty barevně vůbec nesluší, ale náhrdelník se mi moc líbí.

ze zootu

V práci jsem od kolegů dostala obálku s penězi. Ty jsem použila na nákup nové peněženky. Vybrala jsem si zase na eshopu zoot.cz, kde byly zrovna nějaké slevové akce. Do oka mi padla limetkově zelená peněženka od značky Guess.

od našich k narozeninám

Další letištní dárek jsem dostala k narozeninám. Tentokrát táta vybíral na letišti ve Vídni, kde přestupoval při cestě domů z Bělehradu. Dostala jsem jemné motýlkové náušnice od značky Swarovski. Jsou vykládané kamínky a moc se mi líbí.

Lemon Brand

Na FB na mě vyběhla reklama na eshop Lemon Brand, který měl končit. Zaujaly mě tam nějaké šperky, a tak jsem udělala objednávku. Pro sebe jsem si vybrala náušnice ve tmavě zlaté barvě s takovými etno motivy. Druhým kusem jsou večerní dlouhé náušnice s kamínky a červenými růžičkami.

Deichmann

Posledními kusy z dnešního článku jsou dvoje balerínky z Deichmannu. Ty mi přišly relativně ke konci měsíce a nestihla jsem si je před dovolenými vyzkoušet. Sice mi jsou, ale přijde mi, že tato velikost 41 e nějaká menší než jiné 41, které odsud mám. Jsou tedy od jejich interní značky Graceland, jsou v proplétaném stylu a liší se jen barvou – černé a hnědé.

Jestli se ptáte, kde je Bonprix, tak jsem ho nějak nezvládla nafotit. Objednávala jsem si tam jen jednu dlouhou černou sukni, černé tílko a dvoje tankiny na dovolenou. V červenci a v srpnu bude tedy více klasického oblečení, dneska převažovaly doplňky a hlavně dárky:-)

Jak jste si vy užili poslední červencový víkend? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Fashion haul: červen 2022

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, teda to se ti zase pěkně rozšířila sbírka doplňků. Poslední červencový víkend byl super byla jsem za tebou 😀 a taky přítel s tchánem slavili ten jejich svátek, tak jsme měli lornu a nějaké maso.

 2. Helena

  Hani, musím říct, že tatínek má skvělý vkus! Hezké kousky!
  My měli moc milou návštěvu, užili jsme si :o)
  Přeji příjemný den. Helena

 3. Stáňa

  Hani, spousta hezkých doplňků. Mně se nejvíc líbí ty motýlkové náušnice.
  My jsme víkend klasicky strávili na chalupě – já opět zavařovala :D. Taky jsme upravovali místo po zlikvidované staré túji (což byla docela fuška, protože to tam bylo prorostlé kořeny nejen té túje, ale i bezu, který byl kdysi kousek vedle (ten tedy vypadá, že bude nezničitelný). A taky jsme grilovali.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ty náušnice se tátovi fakt povedly, mám z nich velikou radost. vy jste tedy měli hodně akční víkend.

 4. Lucie

  Ahoj, tak samé hezké kousky, líbí se mi úplně vše. Skvostné jsou ty dlouhé náušnice s kamínky a růžičkami, motýlkové náušnice, peněženka, sada náušnic a náramku z perliček a náhrdelník s růžovými kamínky.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   díky, taťkovi to vyřídím:-) Balerinky jsou mi docela dost těsné, i když normálně nosím 40 – 41 a tohle je 41. Budu si muset koupit nové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *