Můj super box speciál: léto 2022

Krásný den,

já vím, že je už večer a dnešní článek má pořádné zpoždění, ale já trochu nestíhám. Bohužel nemám sepsaný ani zítřejší článek, takže i zítra bude fashion haul až večer. Myslím si, že se to srovná až příští týden, na kdy nemám moc plánů. Jak jste asi poznali podle nadpisu, dneska se budeme věnovat kosmetickému speciálu.

Začali bychom ústní péčí. To by nebyl box, aby tu nebyla nějaká zubní pasta. Signál s himalájskou solí a heřmánkem určitě vyzkouším, snad to bude v pohodě. K tomu jsem zde našla i zubní kartáček Meridol. Tuto značku nemám nijak prozkoušenou, tak snad to bude v pohodě.

Nechybí ani prací sekce. Prášek ve formě kapslí jsem už měla a byla jsem vždy spokojená. Tentokrát je tu verze od Persilu a já ji samozřejmě hned využiji. Na praní v ruce se hodí určitě mýdlo od Lanzy. V ruce neperu často, ale jsou kusy oblečení, které do pračky prostě nedám.

Poslední dva kousky ze sekce domácnosti se týkají toalety a myčky. Mám zde kapsle a čištění myčky od Somatu. Já myčku nemám, tak je někomu věnuji. Závěsný blok na WC od Brefu se mi hodí, s touto značkou jsem byla vždy spokojená.

Vlasová kosmetika má hned dva zástupce. Šampon Vitamin and Strength od Garnieru je zde v plném balení. Nikdy jsem ho nezkoušela, tak jsem moc zvědavá. Rozhodně ale příjemně voní. Maska Repair Boost od Syossu je tu v podobě tří sáčků. Tuto masku jsem už měla a moc mě neokouzlila, tak ji asi někomu věnuji.

Nakonec jsem si schovala hned tři sprchové gely. Červený rybíz od Ziaji voní sladce a láhev je obrovská. Asi ho časem naliju do dávkovače na mýdlo. Palmolive tu má krémový gel Smoothies Blackberry, který voní jako ostružinový jogurt. Moc se mi líbí a už se těším na používání. Posledním produktem tohoto boxu je gel od značky Lux. Nechala jsem si ho nakonec, protože mi udělal největší radost. Na tuto značku se dívám v drogériích už dlouho, láká mě:-) V boxu je varianta Skin Purify s frézií a čajovníkem. Očichala jsem ho jen v lahvičce a zatím to vypadá dobře.

S boxem jsem spokojená, kromě kapslí do myčky využiji vše. Vůbec mi nevadí tři sprchové gely, já jsem jich doma hodně dodělala, tak se to vlastně hodí:-D jaký sprchový gel zrovna používáte vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Můj super box speciál: léto 2022

 1. Stáňa

  Hani, bo vypadá dobře, taky bych využila v podstatě všechno.
  Sprcháč momentálně používám od Manufaktury s meduňkou. A vlastně si ani neuvědomuju, co tam mám v zásobě – myslím, že něco od Tesori, Fa a YR. Takže já ještě z čeho čerpat mám :D.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám teď doma docela dost sprchových gelů, ale určitě nějaké použiji jako mýdlo, těch mám naopak málo (resp. žádné už v zásobě nemám).

 2. Helena

  Jasně, souhlasím, vše jen bez problému použitelné. Momentálně používám sprchovou pěnu Rituals.
  Hani, měj příjemnou neděli, Helena

 3. Sabina

  Ahoj, teda škoda, že jsem box nestihla koupit vypadá to pěkně našlapaně. Já si od Meridolu nedávno koupila pastu, tak jsem na ní zvědavá. Ze sprcháčových novinek mám časem v plánu Lirene a ty jejich gely s esenciálními oleji. Já mám zrovna ve sprše mangový Dove z těch jejich letošních novinek.

 4. Lucie

  Ahoj, kromě kapslí do myčky a sáčkových masek Syoss bych brala vše. Jen tři sprchové gely v jednom bohu se mi zdají moc, ještě když připočítám, že v mých zásobách o ně nemám vůbec nouzi, mohli tam dát jen jeden a místo těch dvou jiné produkty..

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tři gely jsou dost, ale já určitě minimálně Ziaju naliju do dávkovače na mýdlo, mám jich doma dost.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to máš pravdu, á určitě jeden použiji jako mýdlo, to už doma žádné náhradní nemám. Gelů je naopak dostatek, tak to vyřeším takto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *