Essence paletka Mickey and Friends – recenze

Krásný den,

při posledním nákupu v Rossmannu, kdy byla akce 1+1 zdarma na dekorativní kosmetiku, jsem si vybrala dvě paletky očních stínů. Ta první z nich je novinková limitovaná edice od Essence. Jmenuje se Mickey and Friends v odstínu č. 01 Dreams are forever.

Paletka má jednoduché papírové balení, které je ale pevné. Má magnetické zavírání, uvnitř najdete pidi zrcátko, ve kterém se mi velmi špatně maluje. Uvnitř je celkem 12 stínů s různými texturami. Některé stíny jsou matné, jiné třpytivé, některé jsou takové velmi máslové.

Všechny odstíny mají zelenkavý nebo khaki základ, proto mě vlastně ta paletka zaujala. Líbí se mi skladba barev, protože je zde světlá matná jako základ na celé víčko, středně hnědozelená matná do ohybu a tmavá matná do vnějšího koutku na ztmavení. Některé třpytivé stíny jsou spíše takové toppery, které ale úplně rozzáří oční víčko. Všechny stíny jsou velmi dobře pigmentované a hezky se s nimi pracuje.

horní řada
střední řada
spodní řada

Já jsem s paletkou rozhodně spokojená. Podle mě má perfektní barvy na podzim. Já tyto zelené mám nejraději. Mám svetr přímo ve stejném odstínu, takže to velmi ráda kombinuji. Myslím si, že mají v nabídce ještě nějakou růžovou variantu, to mě tedy ale vůbec nebere.

Máte rádi paletky od Essence? Jaké barvy rádi nosíte na podzim? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Essence paletka Mickey and Friends – recenze

 1. Stáňa

  Hani, myslím, že pro tebe jsou to barvy jako dělané. Ostatně se líbí i mně, která zelený stín už neměla snad dvacet let (jen s tou neonově zelenou bych si neuměla poradit :D). Já nosím teď nejvíc odstíny šedi ve snaze dorazit jednu paletku právě se šedými stíny, jenže ta se jeví snad nesmrtelná :D. Občas to proložím modrou nebo vínovou.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   on neonově vypadá jen v paletce, na oku je to moc hezká trávově zelená, která tomu líčení dodá vždy pořádný šmrnc.

 2. Helena

  Hani, musím říct, že je fakt hezká! prostřední řada dokonalá, ale i ty zelené tóny jsou takové, že bych je využila.
  Děkuji za info a přeji hezký den. Helena

 3. Lucie

  Ahoj, takhle na první pohled by mě asi až tolik nezaujala, ale ze swatchů to vypadá o dost lákavěji, myslím, že se půjdu kouknout do Rossmanna, jestli je ještě chytím a omrknu i tu růžovou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *