Essence paletka Ice, ice baby!

Krásný den,

když byly v Rossmannu velké slevy na dekorativní kosmetiku, ulovila jsem dvě paletky od značky Essence. Obě mě vyšly dohromady na 89,90 Kč, což je paráda. O té zelené krasavici Dancing Green jsem vám psala již zde. Dneska bychom se společně mrkli na tu druhou, která se příznačně jmenuje Ice, ice baby!

Jak název i barva krabičky naznačují, paletka je plná modrých, stříbrných a šedivých odstínů. Balení je plastové, ale pevné. Uvnitř je šest stínů a praktické zrcátko. Líbí se mi, že z druhé strany je náčrt stínů i s jejich názvy.

Řekla bych, že se zde kombinuji jen dva efekty – matné a třpytivé stíny. Matné jsou ty dva modré a pak světlý šedý, který je skvělý do záhybu jako přechodový stín. Tím tmavě modrým vždy ztmavuji vnější koutek oka. Třpytivé mají stříbrný nebo šedý základ a pracuje se s nimi dobře.

Vlastnosti stínů jsou hodně pozitivní. Moc nepráší, překvapivě i ty třpytivé mi moc neopadávají. Mají skvělou výdrž a opravdu dobře se s nimi pracuje. Ten stříbřitý je fakt skvělý, do toho jsem se naprosto zamilovala:-D Mám tu i nějakou nepovedenou fotku líčení, ale fakt jsem z paletky nadšená:-D

Už mám na cestě i tu mauve verzi, tyto malinké a levné paletky jsou fakt skvělé. Jak vás zaujala tato modrá? Už jste nějakou také vyzkoušeli? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Essence paletka Ice, ice baby!

 1. Stáňa

  Hani, paletka fakt vypadá dobře. Já si budu muset pořídit nějakou novou, ale čekám, jestli třeba nebudou slevy – myslím, že loni je Rossmann po Vánocích měl.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já snad ani na slevy nemohu pomyslet. Až uvidíš moje nákupy, tak pochopíš proč. Každopádně tuto paletku mohu doporučit, jsem s ní moc spokojená. Za tu cenu je to paráda.

 2. Helena

  Hani, vypadá skvěle (i když bych ty modré barvy asi nevyužila) a líčení ti moc sluší! Docela si mě navnadila, na cestování by se malá paletka hodila.
  Měj pohodový den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   už mám doma tu zelenou, psala jsem o ní a je také úžasná. Dneska mi přišla ještě mauve verze, tak tu otestuji během ledna:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *