Řada Very Rose od Nuxe – recenze

Krásný den,

na značku Nuxe si brousím zuby už dlouho a moc ráda bych prozkoumala jejich sortiment. V posledních týdnech jsem doma testovala jejich řadu Very Rose, která je určená k čištění pleti. Měla jsem hned dva kousky – lehkou čistící pěnu a masku pro sjednocení a exfoliaci.

Lehká čistící pěna very Rose

Čistící pěny jsou produkt, který mám moc ráda. Oblíbila jsem si ho už na gymnáziu a myslím si, že je to doba, kdy k nám do drogérií přišel. Tato pěna je v praktické plastové lahvi růžové barvy, což hezky koresponduje s názvem. Pumpička je mechanická a pracuje velmi dobře. Pěna obsahuje výtažky z růžové vody. Je určená pro všechny typy pleti, včetně té citlivé.

Pěna je pěkně nadýchaná, krásně voní a na obličeji je neuvěřitelně příjemná. Krásně vyčistí pleť, která je pak hezky hladká, jemná a vůbec není vysušená. Mám teorii. Kdysi jsem měla skvělou pěnu od Lorealu z řady HappyDerm pro euforii pleti. Ta pěna byla úplně stejná, stejná vůně i účinky. Mám pocit, že Loreal a Nuxe jsou pod jedním koncernem a prostě ten výrobek převedli jen pod jinou, dražší značku. Každopádně tato pěna je úplně úžasná a já ji chci znovu.

Maska pro sjednocení a exfoliaci pleti

V menším plastovém kelímku se ukrývá maska pro sjednocení a exfoliaci pleti. Obsahuje výtažky z růže a makadamiový olej. Při krátké masáži se maska mění v olej. Já ji používám především jako peeling, protože má velmi příjemnou konzistenci a moc se mi líbí ta parfemace.

Zrníčka jsou přiměřeně hrubá, cítím je, ale nijak mě nedráždí nebo mě to s nimi nebolí. Ani mě to na pleti vůbec nepálí, co je skvělé. Maska se smývá velmi dobře a stačí ji na celý obličej celkem malé množství, jen na špičky dvou prstů. Po aplikaci je pleť viditelně hezčí, jemná, hladká, voňavá. Mám jedinou výtku, to balení by mohlo být větší:-D

Řada Very Rose od Nuxe mě zatím opravdu nadchla a opravdu potřebuji další produkty, abych mohla testovat i nadále. Maska je skvělá, ale ta pěna je moje láska. Jakmile bude nějaká akce, jdu znovu do ní. Znáte kosmetiku Nuxe? Máte rádi čistící pěny? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Řada Very Rose od Nuxe – recenze

 1. Helena

  Hani, kosmetiku znám, ale myslím, že jsme sama nic neměla. Máme tu na návštěvě dceru, shodou okolností mám v koupelně Nuxe výrobky, ale mám pocit, že jsou do modra – bude to asi jiná řada.
  Čistící pěny mám moc ráda, teď mám olej a vrátím se k pěně.
  Měj pohodový den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   čistící pěny mám jako produkt opravdu hodně ráda, oblíbila jsem si je už na gymplu. Modrá řada by mohla být hydratační, z ní mám doma jednu masku, která byla v jednom Cute boxu. Tu jsem ještě nezkoušela, ale brzy na ni dojde (u současné masky mám tak na jedno použití).

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   já značku Nuxe nemám tak moc prozkoušenou, ale moc ráda to napravím. Vím, že se proslavila svým suchým olejem, který je tedy na těle moc příjemný. Mě samozřejmě mnohem více láká ta pleťová péče.

 2. Stáňa

  Hani, já Nuxe neznám (ono já jsem takový drogérkový konzument :D). A čistící pěny nepoužívám – zkoušela jsem čistící gel a nevyhovoval mi, takže jsem se vrátila k micelárkám a odličovacím mlékům. Ale zaujala mne maska.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já taky nakupuji především v drogériích, v Avonu a Oriflame a v Yves Rocher. Možná bys mohla nějakou čistící pěnu vyzkoušet, mohla by ti sedět mnohem více než gel.

 3. Lucie

  Ahoj, tu řadu Happyderm jsem kdysi milovala, měla jsem tonikum a pleťový krém, škoda, že přestali vyrábět. Nicméně na tyhle produkty jsi mě opravdu nalákala, z péče o pleť jsem od Nuxe ještě nic neměla.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já taky milovala řadu Happyderm, to byla moje nejoblíbenější kosmetika. Ta čistící pěna je úplně boží a asi ji dneska objednám znovu. Teď jsem dodělala tu peelingovou masku a jsem s ní taky moc spokojená.

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, do Nuxe jsem nikdy nic neměla, ale v mém podvědomí je jejich multifunkční olejíček nebo zelená řada na pleť pokud si je nepletu s jinou značkou. Vím, že v bývalé práci jsme právě tyto produkty měly na prodejně.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já myslím, že mají nějakou zelenou Nuxe Bio řadu, musela bych se ale podívat na internet:-) Jejich suchý olej mám doma taky, je skvělý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *