DM box – edice Giving Friday

Krásný den,

sehnat DM box je docela umění. Mně se to samozřejmě nepovedlo, ale nakonec jsem se domluvila s jednou paní na FB a ta mi box prodala a poslala ho přes zásilkovnu. Obsah jsem tedy viděla dopředu. Asi by se mi více líbily jin verze, ale i tento je povedený. Paní ho poslala krásně zabalený, byl úplně netknutý.

co box obsahuje:

 • lesk na rty Lifter Gloss, Maybelline
 • balzám na rty, Kneipp
 • ubrousky, Profissimo
 • desinfekční sprej, Lysol
 • ubrousky do sušičky, Cocolino
 • nápoj Combucha
 • svíčka Pur, Profissimo
 • vzorek vůně, Christina Aguilera
 • žiletka, Wilkinson
 • zubní pasta, Colgate
 • suchý šampon, Batiste
 • maska na vlasy Repair Boost, Syoss
 • tuhé mýdlo, Dove
 • ubrousky na intimní hygienu, Lactacyd
 • tyčinka Corny
 • tyčinka Raw Energy

Ten seznam je pěkně dlouhý, že? Značka Kneipp se mi moc líbí, docela bych ji ráda více prozkoumala. V boxu byl balzám na rty a to se vždy hodí. Já jsem balzámy hodně zlikvidovala v posledních dvou měsících, takže pěkně doplňuji. Lesk na rty od Maybelline je docela dost světlý, ale přemýšlím, že bych si ho nechala, protože doma žádný světlý odstín nemám.

Ubrousky mají moc pěkný motiv, vysloveně se hodí do tohoto období. Já papírové ubrousky používám docela dost často, nejen při prostírání stolu, ale nosím si je i do práce v rámci svačinových balíčků.

Desinfekční sprej od Lysolu mám doma už poněkolikáté. Doma mám asi ještě další dva. Tento nejspíš věnuji kolegyni, ale to jen kvůli těm zásobám. Překvapivě voní moc pěkně, to jsem nečekala. Ubrousky do sušičky nevyužiji, nemám ji. Někomu je věnuji.

Combucha je v poslední době hodně populární nápoj, ale já se na něj nějak necítím, jsem strašná konzerva, co se týče zkoušení nového jídla. Tato verze má konkrétně příchuť citronu a zázvoru.

Velká svíčka Pur v jemné čisté vůni mi udělala radost. Tento typ parfemace mám hodě ráda a sama ho často vyhledávám. Vzorek vůně ráda vyzkouším, testování nových parfémů mě vždy bavilo.

Žiletka Wilkinson je sice pánská, ale doma uplatnění rozhodně najde. Zubní pasta je celkem nuda, ale zrovna tuto si sama také kupuji, takže ji bez problémů spotřebuji.

Věci na vlasy mi udělaly radost. Malý Batiste suchý šampon se vždy hodí. Mám třeba jednu miniaturu v práci ve stole. Tato voní po třešních a to se mi líbí. Masky na vlasy používám pravidelně a tuto od Syoss ještě neznám. Mám pocit, že je to nějaká novinka, vídám na ni reklamu v TV.

Tuhá mýdla nepoužívám tak často, ale mám vždy doma nějaké v zásobě. Asi se na ně zase více vrhnu, protože mi naopak doma chybí to klasické. Toto od Dove voní moc pěkně. Intimní ubrousky Lactacyd jsou rozhodně praktická věc, která se nikdy neztratí.

Nakonec jsem v boxu našla dvě tyčinky, které jsem už věnovala kolegyním. Není to žádná ztráta, nosíme si navzájem pravidelně svačinky a holky mají tyto tyčky fakt rády. Zase je to něco jiného, než kupuji jindy. Oběma moc chutnaly:-)

I když jsem za box platila navíc 70 Kč za poštu, nelituji, obsah mi přijde opravdu hodně dobrý. Jediné, co nevyužiji, jsou ty ubrousky do sušičky. Povedlo se vám sehnat tento box? Jakou jste měli verzi? Jak se vám líbí obsah? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “DM box – edice Giving Friday

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   jako letos to bylo hodně zlé. A docela jsem na FB koukala, jak si z toho některé ženské udělaly pěkný byznys. Koupí třeba šest boxů a prodávají každý aspoň o stovku dráž. To mi přijde docela nechutné.

 1. Lucie

  Ahoj, o boxu jsem se dozvěděla až zpětně, takže ho nemám, ale obsah se mi líbí. Dál bych poslala jen ubrousky do sušičky, tu nemám. Největší radost bych měla ze svíčky a lesku na rty.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já taky nemám sušičku, takže ubrousky vzala mamka do školy nějaké své kolegyni. Na svíčku se také moc těším.

 2. Luci

  Ahoj Hani, dámský box se mi podařilo sehnat bez problémů, ale pánský box již 30 minut po otvírací době nebyl…navštívila jsem tedy jinou prodejnu, která otvírala později, byla jsem tam mezi prvními zákazníky, ale paní, která byla před mnou kupovala pánských a dámských boxů asi 6. Ten pánský jsem sehnala o fous. Koupila jsem jeden pánský, jeden dámský…myslím, že DM mělo omezit počet boxů na kartu, osobu…někdo to opravdu kupoval ve velkém, škoda. Obsah jsem měla stejný jako Vy.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to máš tedy štěstí, já jsem musela použít zásilkovu, u nás bylo hned vyprodáno. Docela mě mrzí to, že to pak jiné ženské přeprodávají různě na internetu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *