Candle haul: listopad 2021

Krásný den,

svíčková sezona je v plném proudu a já doma poctivě pálím téměř neustále:-) V listopadu jsem si pořídila nějaké nové voňavé kousky, ale není toho moc, protože mám celkem zásoby. Téměř vše jsou pro mě úplné novinky.

Party Lite

Tato značka dělá celkem drahé svíčky, které se kupují u nějakých registrovaných prodejkyň. Já jsem ji nečekaně objevila u jedné paní, která pracuje v papírnictví u nás v Příbrami. Ani na chvíli jsem neváhala a rovnou jsem si u ní objednala úžasnou vůni Fig Fatale, kterou jsem už jednou měla a byla jsem z ní naprosto nadšená. Vyšla na mě asi na 490 Kč, teď si vůbec tou cenou nejsem jistá:-D

Avon

V Avonu si připravili krásné sady svíček a difuzéru v parfemaci jejich oblíbených a úspěšných vůní. Já jsem samozřejmě nemohla odolat té z kolekce TTA, konkrétně ve verzi Today, což je moje oblíbená vůně z Avonu. Sada byla celkem drahá, myslím, že mě vyšla na 500 Kč, ale i tak z ní mám radost.

adventní výzdoba

Jako každý rok mi udělala kamarádka Klárka adventní věnec/ tácek. Ten pravidelně každý rok recykluji, přijde mi zbytečné kupovat vždy něco nového. Vybrala jsem si pro sebe zlatou variantu, pro mamku jsem objednala bronzovou.

Heart & Home

Na jednom eshopu jsem objednávala vánoční dárky a pro sebe jsem si vzala aspoň jeden vosk od značky Heart & Home. Nejvíce mě zaujala vůně Dotek anděla, kterou jsem vybírala naslepo. Jsem ale moc spokojená, voní krásně. Docela uvažuji o velké svíci.

Dneska by to bylo asi vše:-) Znáte značku Party Lite? Máte doma nějakou speciální adventní výzdobu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Candle haul: listopad 2021

 1. Helena

  Haničko, krásně voňavý příspěvek!
  Avon má v poslední době hodně svíček a difuzérů, mám nějaký vánoční z loňska a dcera má ráda jasmín.
  Svíčky Partylife neznám, ale logo mi je povědomé.
  Měj pohodový pátek. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Hanicko,
  Partylite neznám,ale zaujaly mě ty svíčky z Avonu. Už jsem o nich uvažovala. Ale právě, že jsou drahé, tak si je nechám asi až po Vánocích.
  Měj se pěkně, Sabča

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   jako ta cena je hodně natažená, ale měla jsem opravdu veliké objednávky, takže se mi to zaplatilo z provize.

 3. Lucie

  Ahoj, nad tou sadou Today z Avonu jsem hodně přemýšlela, odradila mě ale ta cena. Od Heart & Home pálím vosk Hřejivé Vánoce a krásná vůně, musím vosky téhle značky víc prozkoumat. Jinak značku Party Lite neznám, ale ta svíčka vypadá opravdu dobře.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ta cena je tedy pěkně drsná. Taky bych chtěla více prozkoumat vůně Heart & Home, myslela jsem, že to nějak více omrknu v té Praze, ale už mě strašně bolely nohy:-D

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, Party lite kdysi od někoho dostala mamka. Heart & Home jsem dostala ve spolupráci s Albi a jsou super a nejsou tak drahý jako Yankee nebo Woodwick.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   Party Lite je skvělá značka, resp. ta fíková svíčka je perfektní. Heart & Home mám moc ráda, mají zase úplně jiné parfemace.

 5. Stáňa

  Hani, já mám adentní keramický svícen, do kterého každý rok koupím svíčky a doplním ho větvičkami tisu (roste nám před domem takže vždycky ušmiknu nějako zespoda), svitkem skořice, badyánovými hvězdičkami a sušeným pomerančem. Letos jsem ještě přibrala šipky z krobí před domem :). Ostatně fotila jsem ho na blog. Svíček sej teď taky pár koupila a pálíme hlavně večer, když koukáme na film. Ale sahám spíš po levnějších svíčkách…
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   teď jsem si vzpomněla, že mám doma ještě jeden adventní svícen – úplně jsem na něj zapomněla. Tvůj se mi moc líbí, viděla jsem ho na blogu.

 6. Dáša F.

  Hani, líbí se mi Tvé nákupy svíček. Já teď také pálím, téměř denně. Svíčky používám do aroma lampy i do dřevěných luceren. Ale kupuji si ty levnější. :o) Jednu značkovou jsem dostala k narozeninám a tu používám jako dekoraci, zatím jsem ji nezapálila.
  Přeji hezkou adventní neděli. D.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já kupuji levé i dražší svíčky a někdy mám náladu na ty hodně voňavé, jindy pálím jen pro tu atmosféru. Tay mám doma několik svíček, které jsou jen jako dekorace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *