Deník jídla 29

Krásný den, 

dnešní deník je z konce mé únorové dovolené, kdy mi bylo konečně lépe. Je taky plný různých pochutin, protože jsem byla ráda, že po delší době jsem mohla normálně jíst a nebylo mi zle.

snídaně

Taťka vždy v sobotu ráno vyráží pro čerstvé pečivo a pro noviny. Kupuje pečivo i mně, takže jsem měla k snídani čerstvé rohlíky, které jsem jednoduše nemazala pomazánkovým máslem. Nejraději mám právě toto Tradiční pomazánkové nebo to Choceňské. Vždy si kupuji pomazánkové máslo bez příchuti, to mi nejvíce vyhovuje. K pití jsem tentokrát měla můj oblíbený džus od značky Relax, kde se kombinuje pomeranč s ananasem.

oběd

K obědu jsem dělala špagety, které miluji. Je to můj oblíbený recept, který jsem vám na blogu už taky představila:-) Posypala jsem si je parmazánem a goudou, tak to mám nejraději:-)

svačina

Dopoledne jsem byla na nákupu a v Bille měli nějaké valentýnské limitky. Ulovila jsem valentýnský donut, který byl moc dobrý (je to extrémní sladkost, ale občas takto hřeším). K tomu jsem měla zase ochucené mléko z té nové kolekce, které je hustší a fakt výtečné.

večeře

Na večer přišla mamka a hrály jsme karty. Udělala jsem nám k tomu jednohubky. V Kauflandu jsem na ně koupila slaninovou pomazánku od Varmuži, což je podle mě novinka. Kromě této pomazánky jsem použila také uvařené vajíčko, uzený ementál, hermelín, rajčata a kyselé okurky. Různě jsem to nakombinovala a bylo to moc dobré. K pití jsem nám vychladila pro mě novinkový džus – kokos a ananas od značky Pfanner. Moc mi chutnal, vychlazený byl opravdu výtečný. Mamka si k tou přinesla ještě nějaký alkohol, který já nepiji:-)

Zajímalo by mě, jestli máte rádi jednohubky, a pokud ano, jak je připravujete? Chutná vám pomazánkové máslo? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *