Čistící řada s čajovníkem a limetkou z Oriflame – recenze

Krásný den, 

u kolegyně jsem si objednala hned dva produkty z řady Love Nature od švédské značky Oriflame. Oba jsou z řady na čistění pleti s čajovníkem a limetkou. Jedná se tedy o čistící gel a peeling s maskou 2 v 1. Oba produkty jsou levné, myslím, že mě jeden vyšel na 69 Kč v akci. Produkty jsou určeny na mastnou pleť.

Čistící maska & peeling s čajovníkem a limetkou

Tento produktu jsem používala pouze jako peeling, jako masku jsem to nikdy nezkoušela. Masek mám doma dost, peelingy mi naopak došly. Peeling je v celkem praktické tubě, ze které se mi povedlo vše vypotřebovat, takže jsem spokojená. Víčko je klasické šroubovací a nemám k balení žádné žádné výtky. Líbí se mi design obalů celé této řady. Konzistence je spíše krémová, ale je znát, že je produkt určen na mastnou pleť, protože lehce vysušuje a přijde mi, že má v sobě i nějakou jílovou složku. Zrníčka jsou celkem jemná, v pohodě jsem ho používala jednu za dva dny.

 

Čistící gel s čajovníkem a limetkou

Tento gel má obdobné balení jako peeling, takže jsem byla spokojená. Konzistence byla taková zvláštní – řídký gel, ale trochu hrudkovitý. Nijak mi to nevadilo a stačilo ho relativně malé množství na obličej, krk a dekolt. Používala jsem ho stejně jako peeling obden a vše mi vyhovovalo. Jelikož je toto čistící řada určená pro mastnou pleť, po umytí obličeje jsem ho vždy pečlivě nakrémovala (ale to dělám běžně).

Celkově jsem s oběma produkty spokojená a klidně si je koupím znovu. Jsou dostupné a opravdu účinné. Kupujete si produkty od Oriflame? Máte rádi pleťové peelingy a gely? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

2 thoughts on “Čistící řada s čajovníkem a limetkou z Oriflame – recenze

    1. ciculka Post author

      Ahoj,
      já miluji peelingy, ale to už o mně víš:-) Taky se mi moc líbí balení obou produktů. Celkově bych řekla, že řada Love Nature je designové povedená:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *