Deník jídla 20

Krásný den, 

dneska si dáme malý oddech od kosmetiky a mrkneme se na další deník jídla. Jsou tu opět celkem jednoduché pokrmy, na které jsem třeba už psala recepty sem na blog:-)

snídaně

Pořád se snažím dojíst to děsné müsli od Emca. Opět jsem ho vylepšila čokoládovými kuličkami a tentokrát jsem přidala ovocný jogurt. Celkem netradičně jsem si koupila borůvkového Floriana. Většinou mám bílý jogurt, z ovocných si kupuji hlavně jahodové, višňové nebo meruňkové. K pití jsem si dala opět vychlazený džus, tentokrát to byl jahodový Relax.

svačina

Naši jeli na chatu a po cestě zpět se stavili v Lidlu, kde mi koupili můj oblíbený koláč s tvarohem a povidly. Už jsem tu o něm psala mnohokrát, prodávají ho i v Bille.

oběd

K obědu jsem dělala gnocchi se sýrovou omáčkou, šalotkou a slaninou. Tentokrát jsem doma neměla nivu a musím říci, že ta omáčka není tak dobrá, když je tam jen gouda (goudy máme doma železné zásoby).

svačina

Po obědě mám ráda něco malého sladkého. Tentokrát padla volba na čokoládový bonbon, který mi přivezla mamka z Německa, kde byla pracovně. Bonbon je o něco menší než třeba Mozartovy koule a měl trojitou náplň. Dala jsem si jeden, mám ráda jen něco malého,třeba jen kostičku čokolády.

večeře

Večeře byla hodně podobná té z minulého článku. Opět jsem měla kaiserku, do které jsem vložila plátek šunky (Delano z Lidlu), plátek eidamu (taky z Lidlu) a tatarka Hellmans. Rajčata jsem už doma neměla, takže jsem je nahradila kyselými okurkami.

Jak to máte s ovocnými jogurty Vy? jaká je Vaše oblíbená příchuť? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

5 thoughts on “Deník jídla 20

 1. Lucie

  Ahoj, taky si většinou kupuji jen bílé jogurty, když ochucené, tak čokoládu, meruňku nebo borůvky. A od Florain mám ráda příchuť vaječný likér.
  Líbí se mi, že si na nic nehraješ a klidně přiznáš i čokoládový bonbon, já musím mít aspoň něco maličkého sladkého každý den:) Když není nic jiného, tak čoko bonbon, kousek čokolády, nebo kousek buchty, bábovky..je to závislost:)
  Mohla bych se zeptat, kde kupuješ ty čokoládové kuličky?

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tu likérovou příchuť často kupuji mamce. Já klidně čokoládový bonbon přiznám, salát by mi někdo věřil hodně těžko:-D

 2. Stáňa

  Já kupuju taky hlavně bílé jogurty, jen občas si koupím něco pro změnu. Preferuji meruňku, višeň, malinu nebo něco zajímavého na vyzkoušení (naopak nekupuju borůvku a jahodu). Teď mám v lednici na vyzkoušení limetkový jogurt – mám nakyslé příchutě docela ráda. Ale nejdřív přijde na řadu bílý jogurt s broskvemi, co jsem dostala od kolegyně.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   limetkový, to zní moc dobře, taky mám ráda nakyslé chutě:-) Doufám, že bude v článku o ochutnaných produktech:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *