Oblíbenci za květen a červen 2019

Krásný den, 

tato rubrika mi fakt dělá problémy, ale pokusím se polepšit. Naštěstí si do sešitu píšu, co bych chtěla v této rubrice ukázat, a tak na to aspoň nezapomenu:-)

Doma se snažím dodělat všechny možné zbytky, a tak došlo i na bázi pod makeup Prime and Fine od Catrice. Je to taková bílá kašička v kelímku, která je určitě plná silikonů. Na pleti je ale příjemná, makeup dobře drží a hezky mi vyhlazuje póry.

Ze stejného důvodu jsem objevila krémový makeup z Avonu. Je v odstínu Alabaster a je opravdu krásně světlý. Určitě potřebuje zapudrovat, ale na pleti je příjemný, nedělá masku a jeho krytí je střední. Jak se oteplilo, tak jsem vytáhla i svěží meruňkovou tvářenku od značky Freedom. Je v odstínu Rare a je opravdu super pigmentovaná. Je třeba mít fakt lehkou ruku při nanášení a určitě štětec oklepat.

Oči si líčím pokaždé a vždy začínám tím, že si na celé víčko dám světlý matný stín. Chtěla jsem jen nějaký obyčejný a nakonec jsem vybrala tento od Miss Sporty v odstínu č. 125 Nude. Taky je čas na barvičky, a proto jsem se znovu zamilovala do malé paletky od Wet n Wild v odstínu Comfort Zone. Mám ráda především ty zelené barvy, ty jsou prostě moje:-)

Také jsem ve své sbírce doslova objevila tuto barevnou krásku Makeup Revolution London. Obsahuje základní matné barvy a pak třpytivé barevné. Je to varianta Unicorns Unite a mně se tam nejvíce líbily všechny fialové odstíny.

Linky, to je moje. Dneska vám ukážu hned dvě značky, o kterých vám později napíšu i samostatné články. Mám tu pěknou hnědou od Yves Rocher (č. 03 Brun) a pak dvě Wonder Swipe od Rimmelu – khaki (č. 012 Kha – ching) a modrošedou (č. 016 Out out).

Rtěnky tu mám hned tři, každou s jiným finišem:-) První z nich je rtěnka Long Lasting od značky Essence. Odstín č. 04 On the Catwalk je takový hnědočervený s nádechem nude. Druhým kouskem je č. 02 Bare Pop od Clinique – celkem hnědá/nude s jemným shimmerem. Jako poslední tu je celkem stařičká Chubby Stick od Catrice v odstínu Contains Carmine. Je to krásná lesklá červená s růžovým nádechem a já ji mám moc ráda. Hodí se na den i večer a já s ní i ráda cestuji.

Jak to máte s barevnými linkami Vy? Nosíte je rádi? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *