Deník jídla 10

Krásný den, 

v posledních dnech jsem pořádně nastydlá, dokonce jsem byla i doma. Bohužel, je to na mém jídelníčku docela znát, protože tolik čajů jsem asi niky nevypila. Už si je dělám rovnou do dvou velkých hrnků a mám obrovskou spotřebu medu a citronu.

snídaně:

Moje klasika, zase bílý jogurt s čokoládovými lupínky. Mám moc ráda ty v bílé čokoládě, je to fakt luxus:-) K tomu mám asi litr černého čaje Pickwick Ranní s citronem. Do čaje si dávám hodně citronu a med, bez citronu bych to nevypila, vadí mi hořká chuť.

oběd

Dopolední svačina nebyla, protože byl v plánu větší oběd. Mamka dělala hovězí vývar, který mi udělal fakt dobře. Mám ho klasicky s krutonky z chleba a trochou strouhaného sýra Džiugas. Dohromady je to fakt luxusní chuť. Rozhodně nejoblíbenější jídlo ledna:-) Pak jsem si udělala jednoduché špagety. Osmahla jsem párek, uvařila špagety, přidala kečup a dva druhy sýra (goudu a parmezán). Ital by padl do mdlob, ale je to za 15 minut hotové, fakt to zasytí a mně to chutná:-) Když si to chci vylepšit, přidávám k párku i cibuli, ale nijak moc ji zase nemusím, tak to není tak často (spíš když vařím špagety ještě pro tátu). K pití jsem měla zase čaj:-)

svačina

Odpoledne jsem si dala milované koláčky s tvarohem a povidly. K tomu byl opět čaj:-) Ty koláčky kupuji buď v Bille nebo v Lidlu a jsou luxusní.

večeře

K večeři byly opět zbytky. Mamka den předtím dělala lívance na sladko, tentokrát jsem je měla na slano ve vajíčku. Byly moc dobré. K pití jsem měla opět čaj, fakt nuda:-)

Jsem si vědoma toho, že tam není skoro žádné ovoce a zelenina, ale jak mi je špatně, tak na to fakt nemám chuť. Vyhledávám spíše teplá jídla, která jsou hodně jednoduchá na přípravu, protože nemám nervy na dlouhé vaření. Zajímalo by mě, jak máte rádi lívance Vy? Jíte je také i ve slané variantě? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

2 thoughts on “Deník jídla 10

 1. Stáňa

  Jsem na tom tento týden podobně – rýma, kašel, únava… Dokonce jsem si vzala dva dny volno, abych se z toho trochu vyhrabala. Čaje jsem tento týden taky vypila víc než obvykle, a to já no normálně vypiju fakt hodně. Zeleninu a ovoce jím paradoxně víc, když jsem v práci – většinou si beru nějaké ovoce na svačinu a v závodce si dávám salát (buď jako velké jídlo nebo aspoň jako doplněk).
  Lívance dělám jen na sladko, na slano jsme občas dělali vdolky – s česnekem, kečupem a sýrem – vlastně takové langoše.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tedy, langoše jsem neměla aspoň dvacet let:-) Taky jsem si brala volno, ale jen jeden den. Já jsem za tu dobu zlikvidovala celou sklenici medu, fakt šílené:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *