Knižní přírůstky: leden 2019

Krásný den,

leden je celkem bídný, moc knih jsem si nekoupila. Ono to zase tolik nevadí, protože mám ještě zásoby z Vánoc. Taky mám menší čtenářskou krizi, i když se mi to už lepší. Nějak mě čtení netěšilo jako jindy. Nakonec tu pár kousků knih mám, ale moc nečekejte:-)

z databazeknih.cz

Zde jsem sehnala dvě knihy, které se týkají Williama a Catherine. První z nich se jmenuje William a Kate – Příběh lásky a napsal to Robert Jobson. Druhá kniha se jmenuje podobně William a Kate – Příběh královské lásky a autorem je James Clench.

z glanc boxu

Překvapivě byla v glanc boxu kniha Duše peněz od Lynne Twistové. Asi si ji zkusím přečíst, uvidíme.

z knihkupectví Kanzelsberger Příbram

Zde jsem si objednala knihu Pamětní album k diamantovému výročí vlády od P. J. S. Robertsové. Je věnováno vládě Alžběty II. Říkala jsem si, že když už jsem přečetla takové množství knih o britské královské rodině, že by bylo fajn mít i toto album.

No a to je vše:-) Pevně věřím, že únor bude lepší. Mám už vyhlédnuté nějaké novinky a člověk niky neví, na co narazí v knižním bazaru nebo v nějakém antikvariátu (to jsou místa, kde nakupuji opravdu ráda:-). Zvládli jste si v lednu koupit nějakou novou knihu i Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Knižní přírůstky: leden 2019

 1. Stáňa

  Taky mám z bopxu knížku Duše peněz. A váhám, jestli ji číst, nebo poslat dál. Zbylé knihy jsou nějak mimo můj záběr. Knížky o celebritách v podstatě nečtu.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem si při psaní říkala, že toto pro tebe úplně nebude. Ale slibuji, že únor bude mnohem zajímavější, jak v novinkách, tak v článku o přečtených knihách:-) Celebrity mě taky nezajímají, ale celkově mám ráda knihy o britských panovnících a významných osobnostech 20. století.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *