Ochutnáno 51

Krásný den,

dlouho tu nebyl článek s jídlem. Není to kvůli tomu, že bych nejedla (i když ta několikadenní otrava jídlem mi v lednu menší pauzu udělala), ale prostě jsem se nějak více věnovala kosmetickým recenzím. Dneska si to ale vynahradíme a mám tu takovou pestrou směsici dobrot.

Čokolupínky, Kitkat

Tyto lupínky byly v jednom z posledních brand boxů a já jsem je načínala na nějakou snídani. Jím je klasicky s mlékem a jsem s nimi moc spokojená. V chuti je poměrně výrazná ta čokoláda a nepřijdou mi zbytečně přeslazené. Chutnají mi a klidně si je koupím znovu.

Crispy Pillows, Dexi

Tyto plněné polštářky mám z Lidlu a myslím si, že se jedná o jejich sekci bezlepkových potravin. Jedná se o tmavou variantu plněnou čokoládovým krémem. Toho uvnitř není tolik, takže to není moc přeslazené. Já je jím ráda i samotné jako takové zobání, ale jsou i moc dobré s mlékem. Rozhodně si je budu kupovat znovu.

Kinder Pingui Strawberry Melody

V obchodě jsem našla dvě nové varianty této skvělé sladkosti. Já si Kinder Pinquí koupím tak dvakrát do roka. Není to kvůli tomu, že by mi nechutnalo, ale protože se snažím nejíst tolik sladkostí. Této jahodové novince jsem ale neodolala a byla jsem spokojená. Ta ovocná část je malá, ale moc hezky podtrhne chuť krému a čokolády.

Ofenkäse, Rougete

Tento sýr do trouby jsem sehnala v Kauflandu a patří k jejich stálé nabídce. Jedná se o rozpékací sýr, který potom jíte pomocí nějakého pečiva, takže je to něco jako sýrové fondue. Chuťově je to sýr plesnivý, hodně podobný třeba camembertu. Sýr je v balení i s miskou, ve které se peče, návod je jasný. Nebyl špatný, ale asi ho znovu kupovat nebudu.

Kinder Pinguí Tropical Coco

Druhou variantou nového KInder Pinguí je tato kokosová verze. Já jsem spíše na ovoce, takže mi mnohem více chutnala ta jahodová varianta, ale i zde byla kokosová část dobrá.

Relax ovocný nápoj, Solevita

Tento nápoj je z Lidlu od jejich interní značky Solevita. Tato varianta obsahuje jablko, hrušku a kozlík lékařský. Obsahuje 99% ovocné složky a na chuti je to znát. Nemá přidané cukry, v chuti je cítit hlavně kombinace jablka a hrušky, což jsem ráda, já na ty bylinky moc nejsem.

Jogurtový nápoj Višeň, Florian

Jogurtové nápoje mám moc ráda a docela často si je kupuji do práce. Za mě je to skvělá svačinka a tento Florian není ničím jiným. Višňové příchutě mám všeobecně ráda a zde to bylo povedené. Je hezky sladký, ale má příjemný kyselý ocásek, což mi vyhovuje. Ráda si ho koupím znovu.

Green ovocný nápoj, Solevita

Druhým nápojem od Solevity je tato zelená verze, která obsahuje hrušku, citron, špenát a artyčok. Zde je v chutí více cítit ta zelenina, ale pořád to ještě bylo svěží a chutné (já nejsem zase nějaký velký milovník zeleniny).

Sýrově nitě uzené, Billa

Asi jste už pochopili, že pro sýry mám velikou slabost. Nemohla jsem odolat ani sýrovým nitím z Billy, vybrala jsem si uzenou variantu. Byly moc dobré, přesně takové, co si pod tím představíte.

Limonáda Crazy Fun, Relax

Na rohlíku jsem objevila v sekci limonád tuto od značky Relax. Limonáda má kombinovat colu a příchuť maliny. Bylo to docela zvláštní, výrazná byla ta malinová složka. Bylo to hodně sladké, raději si příště dám klasickou coca colu, tyto divné obměny mi moc nesedí.

Největším propadákem je asi cola, vše ostatní mi chutnalo a kromě sýru do trouby bych si vše koupila znovu. Máte rádi fondue? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

8 thoughts on “Ochutnáno 51

 1. Helena

  Hani, znám jen sýr – podobný si kupuji v Německu. Fondue mám moc ráda, je to takové příjemné zobání v dobré společnosti…
  Měj pohodový den, Helena

 2. Stáňa

  Hani, zaujal mne ten sýr do trouby – to by mi mohlo chutnat. Jinak jsem měla i lupínky Kit Kat a musím říci, že mi taky docela chutnaly. Pak znám ještě Floriana, toho si taky občas koupím jako svačinu – třeba do auta

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám všeobecně jogurtové nápoje moc ráda. Teď jsem zkoušela jeden z Billy a z toho jsem nadšená.

 3. Lucie

  Ahoj, znám ty sýrové nitě z Billy, sežrala jsem jen hned a celé:-D Což asi svědčí o tom, jak mi chutnaly:-D Jinak neznám nic, ale sladké jím minimálně a když už, tak spíš doma upečené, než kupované.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *