Cute box: březen 2024

Krásný den,

když jsem dorazila domů z Ománu, už na mě čekal březnový cute box. Jako vždy je úplně vymazlená krabička, tak se fakt povedla. Uvnitř je celkem pět kousků a vše je v plném balení, což oceňuji.

co box obsahuje:

  • Bezoplachový kondicionér, Mediterranean Cosmetics
  • sypký pudr, Carter Beauty
  • toner, Eclat Skin
  • pleťový krém, Imparfaite
  • krém na ruce, Dr. H.

Bezoplachové kondicionéry nemám moc ráda, vždy mám pocit, že mi zatěžují vlasy. Značku neznám, ale měl by obsahovat přírodní složky a měl by hydratovat. Slibuje lesk, jemnost a hebkost. Tak uvidíme:-)

Sypké pudry používám cekem ráda, takže mi tento udělal radost. Opět je to pro mě neznámá značka. Pudr je transparentní, slibuje matný a sjednocený vzhled. Pudr mi zrovna dochází, takže nový se určitě hodí.

Další neznámá značka je Eclat Skin, od které bylo v boxu tonikum. To je určené na ráno i večer, slibuje jasnější a zdravější vzhled pleti. Obsahuje aloe vera, kyselinu hyaluronovou a je vhodný pro všechny typy pleti. Zní to dobře, těším se na používání.

Značka Imparfaite je jediná, kterou znám, doma mám totiž nějaké sérum, taky z boxu. Tentokrát zde byl krém pro hydrataci a rozzáření pleti. Má mít lehkou nemastnou texturu, která se rychle vstřebá. Krémy zrovna dodělávám, takže se k němu dostanu asi brzy.

Posledním kouskem je krém na ruce, který obsahuje kyselinu hyaluronovou a je určený proti stárnutí pokožky. Je určený pro suchou a poškozenou pokožku a slibuje hydrataci a výživu. Obsahuje bambucké máslo. Krémy na ruce mi doma mizí rychle, i když mám pořád ještě dost slušné zásoby. Zase je to pro mě neznámá značka, tak se těším na testování.

Box se podle mě povedl. Tentokrát jsou zde fakt nové značky a věci, které se dají bez problémů spotřebovat. Nejvíce mě láká krém, pudr a toner, nejméně mě zaujal ten kondicionér. Jak se obsah líbí vám? Znáte tyto značky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Cute box: březen 2024

  1. Siraelxy

    Hani, tento obsah boxu se mi líbí. Nejvíc krém má ruce a taky na obličej. Souhlasím s názorem na bezoplachový kondicioner – taky mi zatěžuje vlády,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *