Ochutnáno 3

Krásný den, 

po dlouhé době tu máme zase článek s ochutnanými potravinami. Mám trochu problém stíhat ho psát, přitom mám telefon plný fotek různého jídla:-D

Relax džus Kokos, jablko, banán, ananas

Kupuji tyto džusy v Bille, když jsou v akci max. do 25 Kč. Kokosová varianta je velmi příjemná, taková lehce mléčná, ale osvěžující. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Rýže Karamel, Kunín

Tuto mléčnou rýži mám moc ráda, protože ta karamelová část je velmi chutná. Opravdu je to jako rozpuštěné karamelky. Kupuji je v Bille, když jsou v akci.

Kinder čokoláda

Už od dětství je to asi moje nejoblíbenější sladkost a občas i nyní podlehnu a krabičku si koupím. Podle mě ji seženete všude. Ta mléčná část je neskutečně chutná, mňam:-)

Milka hvězdičky

Další výtečný mls. Krabička obsahuje několik balíčků a v každém jsou cca 4 hvězdičky. Jedná se o jemnou sušenku, která má uprostřed krém a vše je zalité čokoládou.

Milka Leo

Fakt tu jedu ve sladkém, ale mám to nafocené za několik měsíců:-) Milka Leo je výtečná sušenka, která kombinuje křupavé oplatky a lahodnou čokoládu Milka. Jestli to ještě neznáte, tak si to taky kupte:-)

Pringles čipsy

Mám podezření, že jsem si je kupovala v krizi v práci v automatu, kdy jsem chtěla něco slaného a nic jiného nebylo. Jsou chutné, jeden jako druhý, nejsou z klasických brambor, ale z takové bramborové pasty. Měla jsem slanou variantu (já si ani jiné brambůrky nekupuji) a byla v pohodě. Myslím, že další si koupím třeba zase za rok nebo ještě později…

Balance jogurtové smothie – dýně, konopné semínko, maracuja, avokádo, Hollandia

Na smoothie jsem se hodně těšila, měla jsem ho v nějakém boxu (aspoň myslím). Bohužel chuťově mi vůbec nesedlo a dost jsem se nutila, abych vypila aspoň půlku. Fakt ne. říště si raději pořídím nějaký jogurtový nápoj.

Joghurt Schniite malina + borůvka a brusinka , Kinder

Myslím, že tyto sladkosti byly jen limitka, protože jsem je už dlouho v Bille nepotkala. Je hodně měkká, nejsou to žádné křupavé oplatky. Jogurtovo-malinová část chutná dobře, v létě to vychlazené bylo velmi osvěžující. V Bille to mají v chladících regálech.

Müller Mix jogurt s slaným karamelem a čoko křupínky

Asi jste si všimli, že mám ráda jogurty s různými křupkami, obzvláště čokoládovými. Tyto se slaným karamelem nebyly špatné, ale ten karamel nebyl moc výrazný. Kupovala jsem to v Bille v akci, jinak je cena směšně předražená.

Jogurtové smoothie banán, jablko, hruška, špenát, Hollandia

Tato varianta mi chutnala mnohem více a jsem ráda, že špenát tam nebyl moc cítit. I tak mi přijde, že je ten malý kelímek hodně předražený.

Orion banánová čokoláda

Banánová příchuť mě hodně nalákala, ale byla jsem docela zklamaná. Chuť byla hodně chemická a nevýrazná, po banánu to tedy moc nechutnalo. Ani jsem ji nedojedla a nedoporučuji ji.

Tatarská omáčka, Hellmans

Já mám tatarku ráda a jedinou značku, kterou domů kupujeme, je právě Hellmans. Je velmi lahodná, vždy doma máme skleničku:-)

Ledové kaštany Slaný karamel

Kaštany si běžně nekupuji, ale tady mě nalákal právě ten slaný karamel. Moc poznat nebyl a bylo to takové hodně hutné. Asi bych si to znovu nekoupila.

Selský jogurt bílý, Kunín

Byl hodně hustý, krémový a rozhodně tučný. K müsli chutnal skvěle, byla jsem spokojená.  Koupila mi ho v Bille mamka, patří mezi ty dražší bílé jogurty.

Jablková šťáva 100%, Billa Clever

Tento výtečný jablečný džus nestojí ani dvacku a je z interní značky Billy. Kupuji si ho celkem často a určitě vám ho mohu doporučit.

Müsli tyčinka Crip Crop s banánem v hořké čokoládě

Toto je super tip. Koupíte ji jen v Penny, stojí asi 3,90 Kč a je výborná. Krásně měkká, má výbornou chuť. Kupuji si je na dovolené a do školy na svačiny. Mají i jiné příchutě.

Cream Chocolate, Fin Carré

Tuto hořkou čokoládu jsem od někoho dostala a měla jsem z ní jen jeden kousek, když mě trápil žaludek. Zbytek asi dojedla mamka, která má naopak hořkou čokoládu ráda. Na žaludek mi pomohla.

Müsli tyčinka Crip Crop s lesním ovocem v hořké čokoládě

Tady platí to samé, co u té banánové. Určitě vám ji doporučuji.

Banány plátky mix, Albert

Do Alberta chodím minimálně, ale jeden je u polikliniky, kde je oční a optika, kam chodím. Stavovala jsem se tam po kontrole a objednání nových brýlí (zase mi přibyly dioptrie). Nemám ráda oříšky, ale tyto plátky banánu v čokoládě a v jogurty jsou skvělé, člověk by klidně snědl pytlík na posezení. Koupíte je jen v Albertu, ale mají na výběr mnoho druhů (oříšky, mandle, další ovoce, v čokoládě, v jogurtu nebo jen tak).

Jablečný džus 100%, Cappy

Tento džus kupuji v Bille, když je v akci za 19,90 Kč. Je sice v plastové lahvi, ale to mi vyhovuje, protože si ho můžu pohodlně nosit do práce. Je stejně dobrý jako ten Billa Clever.

Ovesné sušenky Mysli na zdraví, Emco

Tyto jsem dostala asi v nějakém boxu, sama bych si nekoupila. Ta ovesná část nebyla moc chutná, čokoláda byla v pohodě. Mnohem lepší jsou ty domácí ovesné sušenky, na které jsem sem dávala recept před několika týdny.

Dr. Gerard Master Piece

Tato sušenka je jako fidorka čokoládová, ale je levnější. Nejsem si jistá, jestli jsem ji koupila v Lidlu nebo v Penny, ale jeden z těchto obchodů to byl. určitě bych nepoznala rozdíl mezi touto a fidorkou, byla moc dobrá.

Dneska to je článek plný sladkostí, ale nedá se nic jiného dělat. Musím to psát častěji, protože těch fotek mám spoustu:-) Určitě bych vám doporučila ty müsli sušenky a banánové plátky z Alberta. Jaká je Vaše oblíbená značka tatarky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

2 thoughts on “Ochutnáno 3

 1. Stáňa

  Mám úplně jiné chutě než ty :-D. Mně moc chutnaly všechny smoothie od Hollandie (i když uznávám, že jsou docela drahé, ale kdybys ještě nějaké chtěla, tak Lidl je má pod nějakou svou privátní značkou a ty stojí kolem dvacky a o těch z Hollandie bych je asi nepoznala – dávala jsem je určitě do nějakého článku „Ochutnáno“ už před časem). A jinak bych určitě brala čokoládu, jogurt, jablečný džus a asi bych nepohrdla „fidorkou“ (je určitě z Penny, Lidl je má pod jinou značkou). Zato vůbec nemusím sladkosti od Milky… Od značky Crop top jsem měla nějakou oříškovou tyčinku (mám je radši než musli tyčky) a nebyla špatná.
  Já ochutnávací články píšu ráda, protože ráda zkouším různé novinky – jídelní raději než kosmetické :-D. U mne obvykle převažují čokolády, sýry 😉 a pak to, co jsem dostala v Brandnooz boxu

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   o těch z Lidlu vím, myslím, že jsem už asi jeden druh měla, ale moc ho nepamatuji, tak si ho budu muset nejspíš koupit znovu. Já mám tvoje ochutnávací články moc ráda, jídlo je rozhodně můj koníček, takže mě vše zajímá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *