Brandnooz box: únor 2020

Krásný den, 

zelená krabice tu už dlouho nebyla, skoro tři měsíce… To je opravdu dlouho, a tak jsem se těšila, čím nás překvapí. Musím říci, že jsem čekala lepší a zajímavější obsah.

co box obsahoval:

 • žitný pšeniční toustový chléb, Penam
 • čokoláda mléčná + hořká, Studentská pečeť
 • rejfínci s jahodovou příchutí
 • omáčka majonézového typu s avokádovým olejeme, Hellman´s
 • Citronáda, Birell
 • Cola, Birell
 • cibulové tyčinky, Havlík
 • Pure Fresh, Mentos
 • lízátko, Chupa Chups
 • tyčinka s marakujou a kokosem, Raw Energy
 • 3 x Mila – věrnostní program
 • časopis Šikulka

Tento toustový chleba je tmavý, což tedy nemám ráda. To ale není hlavní problém, který s ním mám. Tím je to, že je už prošlý, to mě tedy štve.

Co mi určitě udělalo radost, je čokoláda. Kombinace hořké a mléčné zní zajímavě, tak ji doma určitě ochutnáme. Kdyby ne, vezmu ji do práce pro žáky:-) Studentskou pečeť mám moc ráda, sama si ji kupuji.

Majonézu s avokádovým olejem určitě ráda vyzkouším a myslím, že ji doma bez problémů spotřebujeme. Já ji běžně kupuji hlavně do pomazánek, a ty děláme v poslední době hodně často. Rejfínci jsou nějaké kukuřičné křupky s jahodovou příchutí. přijde mi to jako zvláštní kombinace, ale klidně to zkusím.

Dvě plechovky limonády mě trochu děsí. Colu a citronáda jsou moje oblíbené drinky, ale birell nemám ráda, takže toto asi neochutnám. Uvidíme, jestli to nezkusí mamka.

Cibulové tyčky od Havlíka bývají v box často. Já je nemám ráda, ale použiji bez problémů buď na deskoherní klub ve škole nebo při nějaké návštěvě (ostatním většinou chutnají). Mentos mi udělaly radost, vezmu si je do práce. Většinou tam mám nějaké větrové bonbony apod.

Navíc byly v boxu dva produkty – lízátko a raw tyčinka. Lízátko si buď nechám, nebo ho odnesu do práce pro syna kolegyně. Raw tyčinky mi nechutnají, ale moje kolegyně Martinka je miluje, takže bude mít zítra určitě radost:-)

Z věrnostního programu jsem si vybrala tři sušenky Mila. Je to asi moje nejoblíbenější sušenka, tady volba byla jasná. Na fotce jsou jen dvě, jednu jsem už snědla:-D Posledním produktem v krabici je časopis Šikulka, který je určený dětem. Opět ho vezmu do práce.

Celkově jsem z boxu docela zklamaná. Vadí mi prošlý chleba, opakující se produkty (tyčinka, lízátko). naopak mi udělala radost čokoláda a taky ráda vyzkouším tu speciální majonézu. Jak se box líbí vám? Co byste si také koupili? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Brandnooz box: únor 2020

 1. WantbefitM

  S tím chlebem bych si hele stěžovala. Podle mě by se tohle stát nemělo. Abych pravdu řekla, tak mě tento výběr také moc neoslnil a jediné, co bych si koupila, tak by byl právě ten toustový tmavý chléb, který já mám zase ráda 😀 🙂

  WantBeFitM

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky jsem nad tím přemýšlela. Nakonec jsem ho dodělala, ale celý týden měla celá sborovna k svačině tousty. Fakt doufám, že další boxy budou lepší.

 2. Stáňa

  Moje hodnocení už jsi určitě četla u mne na blogu – dost se shoduje s Tvým.
  Pokud jde o ty plechovky, tak jsem pochopila, že by to měly být limonády nebo kombinace s nealkopivem. Ale ještě jsem netestovala – schovávám je, až dorazí na návštěvu syn, aby mi to pomohl dopít 🙂 (já na limonády ani pivní mixy moc nejsem, ale zas ochutnat to chci, takže půlená ochutnávka se synem je dobrý kompromis)

  1. ciculka Post author

   Ahoj, četla a máš právdu, dost jsme se shodovaly. Limonády mám ráda, ale ne tyto. Nakonec tu colu ochutnala mamka, ale zbytek jsem vylila, prootže jí to taky nechutnalo. Citronádu jsem odnesla kolegovi.

 3. Petra

  Brandnooz box už jsem dávno odpískala 🙁 Začátek dobrý, formát převzatý z německa také, ale teď už je to spíš ostuda 🙁 Ten toastový chléb prý někomu přišel i plesnivý. I když věděli, že není dobrý nápad ho posílat (zapaří se a zplesniví), tak ho tam stejně dali… Asi museli, protože jinak by byla krabice dost prázdná. Na facebooku mažou co se jim nehodí, boxy dávají do slevomatu za stovku, aby si je někdo koupil, to pro mě není dobrá vizitka. Občas objednám Můj super box, tam to opravdu za to stojí 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   máš pravdu, dříve ty boxy byly mnohem lepší. Dost mi vadí, že se tam dávají věci, které jsou buď prošlé nebo mají projít velmi brzy. Můj super box objednávám taky, ale jen Speciál s kosmetikou. Přemýšlela jsem, jestli nezkusit i ten jídelní:-)

   1. Petra

    Oni to už nějak nezvládají, nesplňují to co slibují a box už dávno není o čem by měl být, tj o novinkách. Už bych za to nedala ani tu stovku přes slevomat, natož plnou cenu… Super box taky objednávám spíš s kosmetikou, ale i jídelní jsou stokrát lepší než brandnoz 🙂 a navíc ten přístup je taky úplně o něčem jiném…

    1. ciculka Post author

     Ahoj,
     máš pravdu, jsem docela zklamaná a už jsem přemýšlela, že bych to zrušila. Ale zase mám ráda ty limitky, jako je Glanc box.

     1. Petra

      Já už ani to ne 😀 naposledy mi poslali mail, ať si objednám cool box a tam vyfocený obsah 😀 tak jsem aspoň nemusela přemýšlet jestli ho vzít nebo ne, nezaujal mne tak jsem ho nekoupila. Byl to ten poslední.

     2. ciculka Post author

      Ahoj,
      cool box se mi líbil. Teď jsem po delším váhání objednala glanc box, tak uvidíme, jak budu spokojená. Jestli to bude nějaká bída, tak se na to asi vykašlu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *