Čištění pleti se značkou Beauty Formulas

Krásný den,

dneska vám představím dva pomocníky na čištění pleti. Oba jsou od mé oblíbené značky Beauty Formulas, kupovala jsem je na eshopu drogeriezde.cz a získala jsem je v rámci moc milé spolupráce. Mám tu masku pro suchou pleť a pleťový peeling.

Multi Mask

Multimasking je momentálně docela populární trend a mě to přijde logické. Málokdo má na celém obličeji úplně stejnou pleť se shodnými problémy. Já mám třeba klasicky mastnější T- zónu, na nose a na tvářích mám docela rozšířené póry, na čele mě trápí první vrásky a jinak mám pleť momentálně suchou. To je opravdu docela dost problémů, které jsou ale podle mě běžné. Líbí se mi proto koncept multimaskování, kdy máte na daný problém nějakou konkrétní masku.

Tato varianta je tedy určená pro suchou pleť, kterou by měla hydratovat, na T – zóně by měla likvidovat nežádoucí pupínky a mastnou pleť a zároveň by se měla postarat i o rozšířené póry na tvářích. Maska má praktické dávkování. Jednotlivé části jsou oddělené a barevně vyznačené, takže člověk hned ví, kam kterou masku má nanést. Produktu je v balení dost, i když se vám to může nezdát. Já jsem ji bez problémů nanesla na celý obličej a trochu mi zbylo i na krk a dekolt.

Maska na obličeji byla příjemná a bez problémů se dala smýt a sloupnout. Zatímco první dvě části byly klasické krémové, ta spodní na hraně čelisti byla slupovací. Nemusela jsem nic nějak násilně drhnout. Po aplikaci jsem byla docela dost překvapená z toho, jak pleť ve výsledku vypadala. Hlavně ty tváře, kde mám také rozšířené póry, byla hezky hladké a jemné.

Jemný peelingový gel

Na eshopu mě zaujal i tento peeling v praktickém cestovním balení. Pytlíček obsahuje 50 ml, což je docela dost. Já bych to měla tak na jednu klasickou dovolenou, normální lidé klidně i na delší dobu:-) Balení se mi moc líbí, protože je to normální měkký sáček, který má šroubovací víčko. Přijde mi to jako skvělý nápad, protože kdo by chtěl cestovat s nějakým otevřeným sáčkem, že?

Jedná se o jemný peelingový gel a je to opravdu přesně to, co dostanete. Peeling má gelovou konzistenci a jemnou světlou barvu. Na první pohled neuvidíte žádná zrníčka, jsou cítit až při samotné masáži a jsou opravdu velmi jemná a šetrná. Myslím si, že takovýto peeling je vhodný i na každodenní použití, protože je velmi něžný. Po umytí je pleť opravdu hezky hladká a zároveň jsem byla hodně překvapená, že byla jakoby vyživená. To mě dost překvapilo, protože vím, že peelingy docela dost vysušují.

Musím říci, že mě oba produkty svojí funkčností velmi mile překvapily. Ten peeling si budu asi na cesty kupovat častěji (tedy až budu moci zase někam vyjet:-).

Zkoušeli jste už někdy toto kombinované maskování? Máte raději jemné nebo drsnější peelingy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Čištění pleti se značkou Beauty Formulas

 1. Lucie

  Ahoj, tu masku bych moc ráda zkusila, tenhle typ masek jsem ještě neměla. Chystám se objednávat nějaké věci do domácnosti, už mi doma dost věcí dochází, takže pak přihodím k nákupu:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já se taky chystám objednávat. Vezmu zase nějaké sidoluxy, pak to pomerančové želé v čokoládě a houbičky s přísavkou. No, a kdo ví, co ještě najdu:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *