Pleťové peelingy Beauty Formulas – recenze

Krásný den,

před nedávnem jsem si na eshopu drogeriezde.cz objednala dva pleťové peelingy od mé oblíbené značky Beauty Formulas. Mám tu variantu s avokádem a okurkou a s medem a mandlemi.

Pleťový peeling s avokádem a okurkou

Tento peeling je rozjasňující a jeho úkolem je pokožku zjemnit a rozjasnit a zároveň by měl osvěžovat. Je v praktické tubě, která odklápěcí víčko, s nímž se dobře manipuluje. Tuba je pěkně měkká, takže bez problémů vymáčknete i poslední kapku. Trochu jsem se bála parfemace, protože okusku nijak zvlášť nemiluji, ale nakonec je to pohoda. Peeling voní hezky svěže, líbilo se mi to.

Konzistence peelingu je krémová a plná zrníček. Některá jsou dokonce docela veliká, ale nemusíte mít strach, bez problémů se aplikuje, hezky obrušuje, ale nijak neubližuje. S peelingem jsem moc spokojená, používala jsem ho hlavně v teplých dnech v září a byl opravdu velmi příjemný. Pobavila mě jeho barva, která je celkem jedovatě zelená:-)

Pleťový peeling s medem a mandlemi

Tento peeling má stejně praktický obal jako ten druhý. Rozlišuje se jen barevným schématem, avokádový je zelený, tento je ladný do hněda. Je to jen detail, ale líbí se mi. na obalu nejsou žádné české popisky, ale nijak zásadně mi to nevadilo, vystačila jsem si s angličtinou. Tato varianta je zjemňující a měl by dělat pokožku zdravější, jemnější a rozjasňující. Se všemi těmito tvrzeními musím souhlasit.

Peeling má opět pěknou krémovou konzistenci s mnoha zrníčky, i těmi většími a hrubšími, která ale nejsou nijak násilná. Moc pěkně voní, taková jemná a sladší vůně. Aplikace je opět velmi příjemná, jsem opravdu nadšená. Jako peeling funguje velmi dobře a musím vyzdvihnout to, že mě zbytečně nevysušuje, nemusím se jít ihned namazat.

Celkově jsem s oběma peelingy opravdu spokojená a líbí se mi, že 150 ml stálo jen 69 Kč. To je hodně muziky za málo peněz:-) Peelingy jsem si kupovala sama, nejedná se o spolupráci. Ráda bych vám ještě připomněla, že momentálně na eshopu probíhá akce na poštovné zdarma při nákupu nad 550 Kč. Také je tam novinkový anglický týden, který vypadá opravdu lákavě:-)

Jak se vám peelingy líbí? Zkoušeli jste už něco od značky Beauty Formulas? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Pleťové peelingy Beauty Formulas – recenze

 1. Stáňa

  Tedy Hani, jak ty to zvládáš – distanční výuka a ještě každý den nový článek…
  A pokud jde o peelingy, tak těmi já jsem skoro nepoznamenaná. Pořád se chystám, že si nějaký koupím… (a skutek utek ;-))

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   právě to moc nezvládám, píšu články strašně pozdě, což mě mrzí. Já ti snad nějaký peeling pošlu, abys ho mohla vyzkoušet:-)

 2. Helena

  Hani, i já tě obdivuji , co všechno stíháš!
  Tyto peelingy neznám, barva toho druhého je fakt „lákavá“ :o)
  Momentálně mám rozdělaný gelový myslím z avonu (je průhledným takže nuda :o)).
  Měj hezký den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko, díky moc, ale já myslím, že to zase tak moc nestíhám, protože články píšu každý den až úplně večer, přitom dříve vycházely už brzy ráno. Distanční výuka je fajn, že se nemusím malovat a že nevstávám tak brzy, ale je strašně náročná na elektronickou přípravu, protože musím pořád dělat pro děti nějaké materiály. Jeden z Avonu, novinkový Anew, jsem si v září koupila, tak na něj dojde asi brzy taky řada. Měj se krásně!

 3. Lucie

  Ahoj, já pleťové peelingy používám jen sporadicky, asi mám citlivou pleť, ale mám pocit, že u mě dělají víc škody než užitku. Ale pokud bych vybírala, tak asi ten druhý, s medem a mandlemi, kvůli vůni a tomu, že nevysušuje.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, možná by ti spíše vyhovovaly nějaké enzymatické peelingy, protože ty pracují na chemické bázi. Já jsem ráda, že si peelingy mohu užívat, opravdu mě baví:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *