Candle haul: únor – duben 2024

Krásný den,

po delší době se mi doma sešlo hned několik nových svíček, tak jsem si říkala, že svíčkový článek už dlouho nebyl. Všechny jsem je dostala já nebo mamka, která mi většinu svíček dává, protože táta je z jejich pálení nervózní. Já jsem si sama nekupovala žádnou, říkala jsem si, že nejdříve dodělám domácí zásoby.

Ikea

Od jedněch známých jsme dostali balíček, kde byla i svíčka z Ikea. Tam jsem sice na jaře byla, ale už jsem si tam hodně dlouho novou svíčku nekoupila. Tentokrát je zde velmi jemná varianta Jämlik.

Aura Candles

Tuto značku moc neznám, ale domů se mi dostala tato veliká sklenice se svíčkou s vůní pomeranče. Za studena je ta vůně pěkná, taková hezky svěží, tak jsem na ni zvědavá, jak bude vonět po zapálení.

Scented candle

Tuto malou svíčku dostala zase mamka a dala mi ji. Není to moje milovaná Angel Wings, ale má velmi podobný design obalu. Je to Dream Angel a přijde mi taková více kořeněná a méně pudrová.

od paní Bedřišky

Poslední svíčka je domácí výroby. Dostala jsem ji od paní Bedřišky, což je maminka mé kamarádky Luci. Ona je moc šikovná, zpracovává staré svíčky a vosky a vyrábí z nich nové svíčky. Už jsem nějaké měla a jsou úplně v pohodě.

Zkoušeli jste někdy také recyklovat a vyrábět nové svíčky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Candle haul: únor – duben 2024

 1. Helena

  Hani, zkoušela a dopadalo to vždycky dobře. V poslední době ty nedohořelé vosky dávám jedné paní učitelce, ona připravuje ty plechovkové svíce na Ukrajinu.
  Přeji příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, já sama jsem to nezkoušela, ale zbytky vosku dávám mámině kamarádce, která z nich taky dělá další svíčky. Jinak mne zaujala ta obří pomerančová svíce, značku vůbec neznám.
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, svíčky jsem nikdy nerecyklovala, ale pokud mi nějaká svíčka nedohoří, tak předávám jedné známé, která to dělá. Sama bych ani nevěděla jak na to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *