Plátýnkové masky Selfie Project – recenze

Krásný den,

minulý měsíc jsem sehnala v Rossmannu ve výprodejovém stojanu plátýnkové masky od značky Selfie Project. Z obalu nejsem úplně moudrá, ale vypadá to, že se jedná o polskou kosmetiku. Vybrala jsem si dvě masky – Perfecting Sheet Mask a Soothing Sheet Mask.

Perfecting Sheet Mask

Tato maska má na obalu soba Rudolfa s červeným nosem, což je motiv, který najdete natištěný i na plátýnku. Je vhodná pro vyhlazení pleti. Obsahuje ceramidy a výtažky z brusinek, které by měly bojovat s nedokonalostmi pleti a zároveň by jí měly dodávat pocit hebkosti a zářivý efekt. Maska má hodně výraznou parfemaci, kde dominují ovocné složky. Nijak mi to nevadilo, na pleti byla příjemná a potisk je vtipný. Plátýnko dobře drželo, nikde mi nic neteklo. Po sundání pleť nebyla ulepená, což nesnáším. Pleť byla hezky hladká, hydratovaná a osvěžená.

Soothing Sheet Mask

Druhá maska je určená pro zklidnění pleti. Obsahuje centellu asiaticu a mořskou vodu, což jsou složky, které by měly hezky zklidnit pleť, vyhladit ji a dodat zářivý vzhled. Maska je dobrá i na redukci začervenání. Plátýnko je opět velmi vtipné, zde je potisk tučňáků. I tato maska je hodně voňavá, plátýnko perfektně sedí, je příjemné a podle mě je to skvělá maska pro relaxaci. Po sundání pleť nelepila, celkově mi maska sedla.

Ačkoliv byla pro mě značka velká neznámá a obě masky jsem koupila ve výprodeji, jsem s nimi moc spokojená, a když někde na tyto povedené kousky narazím, koupím je ráda znovu. Znáte značku Selfie Project? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

6 thoughts on “Plátýnkové masky Selfie Project – recenze

  1. Helena

    Hani, děkuji za další recenzi! Tentokrát bez fotek?! Ale podle popisu jsem tu s Rudolfem viděla :o)
    Měj hezkou neděli, Helena

  2. Lucie

    Ahoj, značku neznám, obaly na mě působí ve vánočním/zimním designu a řekla bych, že i velmi lákavě. Kdybych potkala, určitě bych neodolala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *