Brand Box – únor 2022

Krásný den,

po dvou měsících opět dorazila krabice novinkových dobrot, neboli Brand Box. Tentokrát je zaměřený především na trvanlivé potraviny. Na vrchu na mě čekala zase brožurka o jednotlivých produktech a nějaký dětský časopis, který věnuji kolegyni pro vnučku. Opět se jedná o spolupráci, box mám za speciální blogerskou cenu.

co box obsahuje:

 • farfalle, Adrianna Pasta
 • sušená rajčata, Podravka
 • sirup Imunita Rakytník, Jupí
 • Jojo Smoothies, Nestlé
 • hořká čokoláda Lískový oříšek, Orion Ateliér
 • sypaný čaj Taiminttea, Hannasaki

Těstoviny farfalle jsou klasické mušličky, které já úplně nevyhledávám. Mamka je má ale ráda, takže si je zabrala pro sebe. Hodí se do různých salátů, ale samozřejmě i do teplých pokrmů. Já mám od této značky načaté zrovna klasické špagety a jsou taky moc dobré.

Sušená rajčata od Podravky jsou podle mě ideální právě k různým těstovinám, takže se mi líbí, že jsou ve stejném balíku. Mamka je používá do pickles, takže se hodně zaradovala. Rajčata jsou naložená ve slunečnicovém oleji se špetkou středomořských bylinek.

Sirup Imunita s rakytníkem využije nejvíce táta, protože on je na ty šťávy. Rakytníková chuť je dobrá, taková sympaticky nakyslá, to máme doma rádi všichni. Lahev má objem 700 ml, takže nám sirup i nějakou dobu vydrží.

Hořká čokoláda s lískovými oříšky mě úplně nenadchla, mám raději ty mléčné. Hořkou doma jí jen mamka, já bych ocenila spíše tu druhou variantu – karamel se solí. Lískové oříšky by měly být opražené a mmá to být žhavá novinka od Orionu.

Na co se samozřejmě těším nejvíce, jsou bonbony Jojo. Smoothies mají mít jogurtovou příchuť a různé ovocné varianty. Já mám tento typ sladkostí moc ráda, je mi jasné, že se mi to doma dlouho neohřeje.

Posledním oficiálním kusem je sypaný čaj Hannasaki, který je tedy bylinkový. Obsahuje mateřídoušku a mátu, to fakt není kombinace pro mě. Bylinkové čaje opravdu nemám ráda, nechutnají mi a často e mi z nich dělá i špatně. Tento čaj někomu věnuji, doma by to nikdo nepil.

V boxu jsem měla navíc ještě dva drinky, oba už v boxu v minulosti někdy byly. První z nich je kofeinová voda s příchutí tropického ovoce od značky Tchibo. Druhý je nějaký energetický nápoj ve variantě irská káva, což mě fakt neláká, nesnáším kávovou příchuť.

Celkově hodnotím obsah tohoto boxu jako průměrný. Nejdražší položkou je čaj, který je za mě nejvíce mimo. Většinu věcí si odnesou rodiče, těm toho chutná více. Jak se líbí obsah vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Brand Box – únor 2022

 1. Erika

  Ahoj Hani, přesně jak jsi popsala, boxík není špatný, ale přijde mi, že dříve přinášel lepší složení. Hořkou čokoládu bych také neužila, sirup mi naopak přijde jako nejlepší – posílení imunity je nyní aktuální, ovšem jestli se v záležitosti sladké š´távy dá vůbec hovořit. Bylinkové čaje, pokud není fenyklový, tak já snad vypiju jakékoli. Prostě mi chutnají, ovšem nejvíce z nej hrnečku s kočičkami od TEbe. Měj krásný víkend plný pohody a relaxu. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já ty bylinkové čaje fakt nesnáším. Mamka ho odnesla k sobě do školy, myslím, že ho tam už použili.

 2. Stáňa

  Hani, já bych box hodnotila jako průměr. Já nevyužiju taky čaj (což u mne zní hodně divně, ale je to tak – bylinky stejně jako ty nemusím a jiných čajů mám doma dost) a dál pošlu nejspíš i bonbony. Smůla je, že už podruhé mi do chutí nepadla vždycky nejdražší položka v boxu (minule instantní kafe, teď čaj), ale to už je riziko „podnikání“ ;-). Snad se v příštím boxu trefí líp 🙂
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, na bylinkové čaje taky nejsem, tím by mě opravdu neuctili. Vyloženě radost bych neměla ani z drinků, moc nemusím ani Jojo, ale ten zbytek by ušel, takže za mě asi taky takový průměr.

 4. Helena

  Jak už jsem psala u Stáni – spotřebovat se dá myslím všechno.
  Hani, děkuji za nahlédnutí pod víko krabice a přeji pohodový večer. Helena

 5. Sabina

  Ahoj Hani, já se úplně zaradovala, že je to časopis Sluníčko, co jsem měla jako malá a koukám, že to asi tím pádem nějak přejmenovali. Mašličky jsou můj oblíbený tvar těstovin, nějak mám prostě k určitým pokrmům zafixované i tvary těstovin, co k tomu mají být jinak je to pěkně divný 😀 Tyhle Jupí jsou moc dobrý, ale moc je nekupujeme u nás padne láhev šťávy během dne až dvou, ale zase nekupujeme limonády. Zrovna mě honí mlsná na kyselé žížalky od Jojo i když dlouho už jsem neměla rybičky, u nás většinou všude mají jen ty žížalky. No popravdě enegeťáky s příchutí kafe nemám s nimi zkušenost, ale přijde mi že to musí být na grc, však kafe a energeťák, za mě buď jedno nebo druhý. Boxík pěkný, ale ocenila bych kdyby příště zkusily obměnit obsah za úplně nové typy produktů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *