Paletka Under Cover od Makeup Obsession – recenze

Krásný den,

nedávno jsem si pořídila na eshopu pinkpanda.cz ve slevě několik paletek od pro mě neznámé značky Makeup Obsession. Jako první bych vám ráda představila tu, kde dominují zelené barvy. Jmenuje se Under Cover, stojí 135 Kč a seženete ji zde.

Paletka je opravdu malinká, má jen 0,36 gramů, ale zase na cesty je to ideální. Obal je papírový a má magnetické zavírání, což mi přijde skvělé. Uvnitř najdete celkem devět stínů s různými vlastnostmi a takové malinkaté zrcátko. Já jsem se v něm zvládla nalíčit, ale je to takové hraniční.

Co se týče stínů, jsou zde teplé barvy, převažují zelené odstíny a tóny, které k nim ladí. Tři odstíny jsou matné, zbytek je pěkně třpytivý. Paletka mi trošku práší, ale jen v penu, pod očima je to překvapivě dost v pohodě. Se stíny se dobře pracuje, barvy se do sebe snadno vpíjí a jejich výdrž je hodně slušná (rozhodně mi vydrží déle než Urban Decay…:-( Paradoxně této paletce nesvědčí swatche prstem, nedokázala jsem dosáhnout takové intenzity, jako když jsem používala štětce na oční víčko. Nafotila jsem i jedno líčení, protože tam vyniknou barvy nejvíce. Při focení paletky mi foťák nějak sežral intenzitu u těch zelených krásek…

S paletkou jsem moc spokojená, líbí se mi složení barev a i jejich vlastnosti. Zatím jsem vyzkoušela jen dvě paletky ze tří, které mám od této značky, ale Under Cover rozhodně vede. Znáte tuto značku dekorativní kosmetiky? Jak se vám líbí tato malá paletka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

PS: tento článek píšu z dovolené v lázních a musím říci, že jsem docela váhala nad sepsáním. Skoro celý den sleduji situaci na Ukrajině a jsem z toho hodně špatná. Nějak jsem neměla náladu na psaní o kosmetice, přišlo mi to takové povrchní, ale nakonec tedy toto vzniklo. V hlavě mi pořád hraje tato píseň:

12 thoughts on “Paletka Under Cover od Makeup Obsession – recenze

 1. Helena

  Hani chápu. Měla jsem stejné dilema.
  Paletku bych na první dobrou pro sebe nevolila, ale musím uznat, že ty barvičky nevypadají špatně.
  Užij si dovolenou!
  Pa, Helena

 2. Stáňa

  Hani, jsem na tom podobně. Taky mi za téhle situace přijde spousta ostatních věcí povrchních. Zvlášť po přečtení dnešních zpráv, ze kterých nějak získávám pocit, že Evropa se přes všechny proklamace možná chystá Ukrajinu obětovat, resp. její podpora včetně sankcí nebude tak výrazná, jak by bylo třeba. Mám pocit bezmoci…
  Jinak paletka vypadá moc pěkně a ty si ty oči umíš udělat fakt moc pěkné 🙂
  Užívej si lázně…

 3. Lucie

  Ahoj, přiznám se, že to co včera vypuklo…na kosmetiku ani nic jiného nejsou vůbec myšlenky. Je to hrozné, nemám slov..:(
  A k článku, se značkou zkušenost nemám, ale paletka vypadá odstínově moc hezky a je za přijatelnou cenu, klidně bych ji ve své sbírce uvítala..

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, já od doby, co jsem se to dozvěděla tak mám furt slzy v očích a je mi úzko, bojím se co bude a nebude a je mi Ukrajinců i Rusů neskutečně líto, protože ani jeden z národů nemůže za rozhodnutí jediného člověka. Bolí mě z toho u srdce zkrátka. Paletka je jinak hezká, ale mě se asi víc líbí ty essence malé paletky za ten peníz.

 5. Erika

  Hani, začnu od konce, přesně, já včera byla tak smutná a plná bezmoci a lítosti, že se mi hned invaze vojsk v roce 1969 vybavila, jen naštěstí vybavila, nezažila jsem nic takového.

  Paletku jsem zaregistrovala u Klárky – Škodulky a je pěkná, líbí se mi praktický papírový obal a samotné stíny jsou velmi dobře pigmentované, ale já tomu líčení očí příliš nedám. Vlastně se líčím pořád stejně dokola stejně, spíš paletky na pleť, bronzery, tvářenky a rozjasňovače mi nedávají spát, ty když vidím, jsem velmi nalákána.

  Měj krásnou sobotu. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já mám pro paletky stínů opravdu velikou slabost:-) Co se týče Ukrajiny, chce se mi jen brečet…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *