Balea turbanové masky na vlasy

Krásný den,

v září jsem podlehla lákání stojanu v DM drogérii a pořídila jsem si tam dvě vlasové masky. Jedná se o limitovanou edici, ale při poslední návštěvě drogérie je tam ještě měli:-)

Balea maska na vlasy – turban – papája

Maska je v parfemaci papáji a obsahuje keratin. Je určená na suché a poškozené vlasy. Mně se díky používání kosmetiky proti padání vlasy trochu vysušily, takže jsem si říkala, že mi určitě bude vyhovovat. Kromě keratinu v ní najdete i arganový a olivový olej. Jedná se o tzv. samozahřívací masku, což je tedy efekt, který jsem vůbec nepocítila.

Pracuje se mi s ní velmi dobře. Turban se na hlavu nasazuje bez problémů, vše se zalepí a hezky drží. Vjedou se tam i moje do půl zad dlouhé vlasy, takže paráda. Maska krásně voní, z vlasů to bylo cítit ještě večer. Nijak mým vlasům neublížila, ale kromě pěkné vůně jim taky nic nedala.

Balea maska na vlasy – turban – granátové jablko

Maska má stejné praktické balení, dobře se mi s ní manipulovalo a celkem jsem funkčností produktu spokojená. Tato varianta je určená také pro suché a poškozené vlasy. Opět obsahuje keratin, olivový a arganový olej. Etikety se vlastně liší akorát zvoleným ovocem (papája x granátové jablko).

Po umytí se mi celkem dobře rozčesávaly, ale předtím jsem tam měla kondicionér. Opět mi tento produkt vlasy krásně provoní, to granátové jablko je velmi povedená parfemace. Žádných dalších výsledků si nejsem vědoma. Nemám zase nijak extrémně zničené vlasy, takže mám pocit, že opravdu suchým nebo poškozeným vlasů by nepomohla.

takto jsem vypadal během distanční výuky:-)

Masky byly příjemné, hezky voněly, ale nijak jinak nefungovaly. Znovu bych si je nekoupila, i když to balení je fakt povedené. Zkoušeli jste je také? Máte nějaké oblíbené masky na vlasy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

6 thoughts on “Balea turbanové masky na vlasy

 1. Helena

  Haničko, ty mě udržuješ v obraze – tuhle vychytávku jsem nějak nezaznamenala a jak vidím, ani jsem o nic nepřišla :o)
  Měj klidné pondělí, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko, jako ono to má líbivý obal, je to dobrý nápad, masky hezky voní, ale to je asi tak všechno. Sice mi nijak neublížily, ale taky mi nic nedaly…

 2. Lucie

  Ahoj, já jsem měla turbanovou masku z řady Oil Repair, ta je asi ve stálém sortimentu, nejsem si jistá, nápad zajímavý, použití fajn, ale za 80kč bych asi čekala větší efekt než jen snadné rozčesávání. Takže ani tuhle nedoporučuji.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tu jsem nějak nezaregistrovala. Masky vypadají skvěle, ale jsem z nich docela zklamaná. Asi příště sáhnu po nějaké klasické krémové.

 3. Stáňa

  Moje vlasy se momentálně tváří jako víc mastné (podezřívám šampon), takže bych na ně aktuálně asi nic o olejem nedávala, spíš si občas spláchnu vlasy malinovým octem, který jsem od někoho dostala. Pokud jde o masky na vlasy, tak jsem tímto druhem péče celkem nepoznamenaná 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj, tak u těchto masek nemusíš mít strach, že vlasy mastily:-) Akorát je provoní, ony opravdu nic nedělají…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *