Isana zvířátková limitka Emotion

Krásný den,

minule jsem vám ukázala speciální edici Balea péče, kde na obalech byla roztomilá zvířátka. Velmi podobnou kolekci představil i Rossmann a jejich interní značka Isana. Na obalech mají také zvířátka, krásné nápisy v němčině a jedná se celkově o limitku. Opět jsem si vzala tekuté mýdlo, sprchový gel, krém na ruce a plátýnkovou masku.

Krém na ruce

Krém na ruce má tradiční plastové balení v podobě tuby s odklápěcím víčkem. Na obalu najdete roztomilou kočičku a želvu, což se mi moc líbí. Krém má parfemaci jasmínu a květů pomerančovníků. Má trochu hutnější konzistenci než Balea, ale dobře se roztírá, hned se vsákne a celkem dobře hydratuje. Vůně jasmínu a pomerančovníku působí jako luxusní parfém, moc pěkná kombinace!

Tekuté mýdlo

Toto mýdlo je plastové lahvičce s pumpičkou, která bez problémů funguje. Na etiketě najdete stejnou kočičku a želvu a i parfemace je totožná jako u krému na ruce. Mýdlo dobře pění, bez problémů ruce umyje, nevysušuje a ta sladká vůně je z nich i docela dost dlouho cítit, což se mi líbí.

Sprchový gel

Větší modrá tuba s obrázkem slona v sobě ukrývá klasický sprchový gel. Parfemace je velmi výrazná – jedná se o kombinaci manga a kokosu, přičemž já cítím jen to mango:-) Gel funguje dobře, hezky pění, voní mi celá koupelna a nijak zbytečně nevysušuje pokožku.

Plátýnková maska Hyaluron

Plátýnková maska má roztomilé balení s medvídkem pandou a obal nám říká, že obsahuje výtažky z aloe vera a kyselinu hyaluronovou. Dost mě zklamalo plátýnko, protože bylo dost pevné, moc mi nesedlo na obličeji (na tvářích mi bylo krátké, na čele jsem to měla až ve vlasech) a maska má opravdu výraznou parfemaci, kde tedy čerstvou aloe vera necítím. Na pleti mi byla maska docela nepříjemná a na rtech mě hodně štípala a pálila. Paradoxně po sundání byla ale pleť fakt pěkná, hladká, vůbec nelepila. Aplikování mi bylo tedy dost nepříjemné, ale výsledek je fajn.

I tato řada není špatná, ale ta maska to trochu kazí, i když výsledný efekt je zase lepší než u Balea masky. Celá limitka se mi ale líbí, mýdlo jsem dokonce koupila i mamce, ona taky miluje kočky. Jak se vám líbí tato řada? Který produkt vás zaujal nejvíce? Pořídili jste si něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

12 thoughts on “Isana zvířátková limitka Emotion

 1. Stáňa

  Podle recenze si myslím, že je to zajímavá limitka – jsou tam parfemace, které bych docela vyzkoušela. Určitě bych užila krém na ruce i mýdlo (do práce, domů většinou beru kvůli manželovi spíš nevýrazné parfemace). Asi by se mi líbil i sprcháč – miluju mango. Ale včera jsem si (inspirována tvým článkem) koupila krém na rukyz limtky Be… v DMku a při hledání sprcháče pro manžela objevila několik sprcháčů pro sebe, takže si dám zas chvíli pohov 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   je pravda, že ty vůně s jasmínem jsou hodně ženské, ale gel voní jako čerstvé mango, to se fakt povedlo. Jaké sprchové gely sis vybrala? Nebude nějaký nákupový článek?

   1. Stáňa

    Hani, věta byla formulovaná trochu zavádějícím způsobem. ty šampony totiž „vyplavaly“ ze zadní části police ve skříni, kam dávám drogérii, takže nakoupeno bylo už dávno a je třeba to spotřebovat, než vyrazím mezi regály. Ale čerstvé mango je velké lákadlo :).
    Já nakupovací články píšu hodně výjimečně, ani nevím proč – asi že nestíhám a než se rozhoupu, tak už jsou věci dávno uklizené. Ostatně v tom DMku jsem koupila kromě krému na ruce akorát gel na praní a tablety do odvhčovače na chalupu 😉

    1. ciculka Post author

     Ahoj Stáni, tak to je škoda. Já mám krabici s tělovou kosmetikou hodně protříděnou, většinu jsem už spotřebovala. Akorát mi tam trčí krémy na opalování, které mám už dlouho a asi je už vyhodím. Mám tam jinak přesně tři sprchové gely a pak jednu sadu Rituals. Do drogérií se chystám zítra a asi objedu všechny tři, všude chci něco. Potřebuji v DM suchary pro kočky. Pak mi doma došla všechna tělová mléka a noční krémy (dokonce ani vzorečky už nemám), takže něco asi seženu v Tetě, nechce se mi do toho moc investovat.

 2. Lucie

  Ahoj, bohužel jsem tuhle limitku nechytla a to jsem v Rossmannu docela často. Přiznám se, že jak mám sprchových gelů a krémů na ruce hodně do zásoby a snažím se je vypotřebovat a nekupovat nové, tady bych neodolala a koupila celou kolekci. Ty obaly jsou roztomilé, ty s kočkami nejvíc:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to je škoda, že jsi ji nesehnala. Já jsem pro ni vůbec nešla, chtěla jsem adventní kalendář od Isany, ale neměli ho. Náhodou jsem potkala celý stojan s touto limitkou a vzala si ji kvůli těm obalům:-) Kočkám nikdy neodolám:-D

 3. Eliss

  Značku Isana si kupuju často a ráda, nejraději mám sprcháč s jogurtovou vůní ♥ Tuto limitovanou edici jsem u nás neviděla, je to škoda, protože se mi ta zvířátka moc líbí, ráda bych zkusila tu kombinaci manga a kokosu

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já Isanu moc prozkoumanou nemám, protože u nás dlouho Rossmann nebyl. Jogurtová vůně mě docela dost zaujala, budu se po tom muset tedy podívat. Řekla bych, že ke konci prosince se vypravím na nákup sprchových gelů:-) Ten sprchový gel voní jako čerstvé mango, fakt povedené.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ty obaly a parfemace se opravdu povedly. Vůbec jsem to neplánovala pořídit, ale hned mě to zlákalo:-) Krém na ruce už skoro dodělávám, to samé platí o sprchovém gelu. Fakt jsem s produkty moc spokojená. Mýdlo a maska už padly a vlast:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *