Brandnooz box: listopad 2020

Krásný den,

v pondělí mi přišel nový brandnooz box. Jako vždy jsem byla velmi zvědavá, co bude krabička obsahovat. Řeknu vám to na rovinu, jsem dost zklamaná. Ještě před otevřením mi přišel docela lehký a i po otevření mi přišlo, že tam toho moc není.

co box obsahoval:

 • sušenky Manner
 • Hamé Extra džem Malina
 • Penam Swing s náplní pudinkovou
 • Mentos Pure Fresh Gum Rolls
 • Podravka Natur tekuté koření
 • Wasa Bio křehké plátky
 • Hamé Veggie zeleninová pomazánka

V boxu byl navíc časopis s recepty, což mi jako jedna z mála věcí přijde pozitivní. Kromě toho jsem tam našla další dvě plechovky nápoje Mazagrande, který nikdo nemá ráda a nikdo je nechce.

Sušenky Manner mám v oříškové variantě, což mě nijak netěší, ale bez problémů je doma sníme, popřípadě je vezmu babičce. Balení je celkem velké, určitě vystačí na docela dlouho.

Radost mi udělal malinový džem. Tato varianta by měla obsahovat méně cukru, tak jsem na to zvědavá. Já jím především domácí marmelády, ale malinový neděláme, nemáme nikde přístup k malinám.

Mentos žvýkačky jsou takové dost průměrné. V boxu už byly, tak s nimi mám zkušenost. Na začátku jsou dobré, ale tak do pěti minut mají divnou pachuť a jsou docela nepříjemné.

Tekuté koření doma vlastně vůbec nepoužíváme, tak si budu muset vyhledat nějaké recepty, kam by se hodilo.

Křehké plátky moc nevyhledávám, ale tyto mě docela zaujaly, tak je možná zkusím. Kdyby ne, dám je kolegyni, které je miluje.

Zeleninová pomazánka mě úplně neuchvátila, ale já celkově nemám moc dobrý vztah ke kupovaným pomazánkám. Mám variantu se sušenými rajčaty a oreganem, tak uvidíme, co s ní vymyslím.

Největší propadák je určitě sladký dezert z Penamu. Balík mi přišel v pondělí 2. 11., pudinkový swing prošel 1. 11. a když jsem otevřela krabici, tak byl už pěkně plesnivý. Psala jsem na infolinku brandnooz boxu a prý mi příště pošlou nějakou náhradu.

pořádná plíseň…

A to je vše, přátelé. Musím říci, že se jedná o hodně slabý box. Prošlé a plesnivé zboží, zase děsné Mazagrande, celkem chudý obsah, podzimní téma je opravdu jen na papíře v letáku. Nejlepší mi přijde časopis s recepty a marmeláda.

Jak se obsah líbí vám? Jaký produkt vás nejvíce zaujal? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Brandnooz box: listopad 2020

 1. Ukončení spolupráce

  Ahoj, už jsem 4x viděla plíseň (u tebe a u jiných blogerek – ten box už šel na můj vkus až moc do kopru. Jestli máš spolupráci, tak bych ji ukončila – tento projekt má svá nejlepší léta pěkných pár let za sebou… Lákala mě možnost poslat si nějaký tajemný balíček s jídlem domů, ale teď už mě definitivně přešla… přeji hodně zdraví a pěkný podzim. Oria

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   mám to jako spolupráci a fakt mě to mrzí. Mamka mi doma taky říká, abych to ukončila. Já mám ráda limitky Glanc box a Cool box, ale myslím, že tomu dám ještě jednu šanci v lednu a pak promyslím, jestli to neukončím.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Dášo,
   malinový džem mi udělal radost, na něj brzy dojde řada, protože už dojídám poslední otevřený. Jinak je to opravdu bída.

 2. Lucie

  Ahoj, taky bych byla zklamaná, už jen kdybych objevila prošlý a ještě k tomu plesnivý produkt. Malinový džem a křehké plátky vypadají dobře, ale to je asi tak jediné.

 3. Stáňa

  Hani, moje hodnocení už jsi myslím četla u mne na blogu. Taky jsem měla plesnivý moučník (taky s datem 1.11. doručený 2.11.) a mně navíc chyběla pomazánka a sušenky, takže o to větší bída to tentokrát byla. Nejvíc mne potěšily Wasa plátky a ten džem (taky nemáme domácí maliny) a mne pak i cider, co jsem si vybrala z věrnostního programu. Koření využijeme a žvýkačky v mentolovém provedení mi přijdou celkem OK, ty růžové mají menší výdrž příchutě, takže ty mi až tolik nechutnaly.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj, mě by taky nejvíce zaujal ten dezert, ale teda plesnivý byl durch. Snad něco pošlou jako náhradu a fakt doufám, že to nebude Mazagrande. myslím, že plesnivé to přišlo všem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *