Péče o pleť s Estée Lauder

Krásný den, 

dneska je tu další restík, a tím je recenze na dva krémy od high end značky Estée Lauder. Oba jsem pořizovala při minulých Dnech Marianne v Praze. Vybírala jsem je na základě popisu a recenzí na internetu. Nakonec jsem zvolila pleťový krém a oční krém z řady Revitalizing Supreme.

Tato řada by měla bojovat s prvními vráskami a také by měla hydratovat pleť. Je to už docela drahá záležitost, oba krémy stojí přes 1000 Kč. Rozhodně bych tady na začátku ocenila moc pěkné a jednoduché balení, které je ale plně funkční a působí opravdu luxusně.

Pleťový krém Revitalizing Supreme Global Anti – Aging Cell Power Creme

Krém má velmi příjemnou našlehanou konzistenci, která mi moc vyhovovala. Potřebovala jsem ho vždy jen málo, což je skvělé, když člověk uváží jeho cenu. Parfemace byla docela cítit, ale nijak mě nedráždila. připomínala mi nějaký květinový parfém. Krém jsem používala každý večer na noc a s výsledky jsem byla hodně spokojená, protože velmi dobře vyhlazoval a přišlo mi, že i vrásky na čele nejsou tak výrazné. Uvažovala jsem i nad tím, že bych si ho zase pořídila.

Oční krém Revitalizing Supreme Global Anti – Aging Cell Power Creme

Oční krém byl v dóze, která byla takovou miniaturou pleťového krému. Konzistence byla dost odlišná, hodně gelovokrémová, což nemám moc ráda. Naštěstí mi to nakonec tolik nevadilo a v klidu jsem ho dodělala, ale i tak si ho znovu nekoupím. V očích mě nedráždil a opravdu moc pěkně vyhlazoval oční okolí. Opravdu povedený kousek.

Celkově jsem s těmito dvěma produkty hodně spokojená, protože opravdu fungovaly a pleť po nich byla hezčí, zdravěji vypadala (a podle mě i trochu omlazovaly:-). Až spotřebuji všechny zásoby, tak do nich klidně půjdu znovu. Chce to ale nějakou akci, protože jinak jsou drahé. 

 

Zajímalo by mě, jaký pleťový a oční krém zrovna používáte Vy. Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: ,

4 thoughts on “Péče o pleť s Estée Lauder

    1. ciculka Post author

      Ahojky,
      taky jsem byla s krémy spokojená a vůbec nevylučuji další nákup:-) Tvoji recenzi jsem četla, už když vyšla (čtu všechny články už spoustu let).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *