Paletka Dumbo od Essence – recenze

Krásný den,

nejnovější limitka Disney od Essence mě hodně nalákala, takže jsem si domů pořídila tvářenku, lesk na rty a paletku. O prvních dvou produktech jsem vám už psala (zde), dnes bychom se společně podívali na paletku z řady Dumbo. Kupovala jsem vše na eshopu notino.cz.

Paletka Dumbo je plná pastelových stínů, které mají docela unikátní barvičky (a většinu ve své sbírce nemám). Jsou zde třpytivé i matné stíny se studeným základem, což mi samozřejmě vyhovuje. Paletka má papírový obal, který je pevný a moc se povedl. Uvnitř je i zrcátko, stíny nemají názvy (ale najdete je napsané na zadní straně) a není tu aplikátor.

Celkem paletka obsahuje 14 stínů. Jejich kvalita se dost liší. Ty matné jsou hodně světlé, celkem prášivé a méně pigmentované. Je to škoda, dobře vím, že Essence to umí mnohem lépe. Ty třpytivé jsou na tom o něco lépe, ale i tak znám kvalitnější stíny. Namaluji se s nimi hezky, ale je to mnohem pracnější než s jinými jejich paletkami. Výdrž je taková průměrná, cca 6 hodin.

horní řada
spodní řada

Tato paletka je moc hezká, ale podle mě se hodí spíše pro začátečníky nebo milovníky nějakého jemnějšího líčení. Je to škoda, ta limitka má nádherné obaly, které rozhodně táhnou, ale ten obsah poněkud pokulhává. Zaujala vás tato Disney limitka? Koupili jste si nějaké produkty? Jak jste s nimi spokojení? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

20 thoughts on “Paletka Dumbo od Essence – recenze

 1. Stáňa

  Hani, v paletce jsou opravdu neobvyklé odstíny. Já mám paletky dvě a bohatě mi stačí – líčím se málo. Takže jsem teď nic nového nekupovala.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já se v poslední době líčím opravdu hodně, u maturit se docela očekává, že bude člověk upravený:-)

 2. Lucie

  Ahoj, já mám z této kolekce jen lesk na rty, paletky krásné a hodně jsem nad nimi uvažovala, ale protože už mám narvané šuplíky, tak jsem se ke koupi neodhodlala. Škoda, že si na ní nedali víc záležet, hlavně když vím, že umí i velmi povedené, kvalitní stíny.

 3. Sabina

  Ahoj Hani, mě paletka moc nechytla těmi studenějšími pastelovými tóny s tím já moc neumím pracovat a nosit to. Slyšela jsem už nějaké stížnosti na kvalitu této limitky no 🙁

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   byla jsem docela nejistá, když jsem se s ní poprvé líčila, ale nakonec to dopadlo dobře, ale přiznám se, že jsem čekala něco jiného…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *