Zářijové nákupy v Rossmannu

Krásný den,

v září jsem se vypravila i do Rossmannu, kde jsem udělala poměrně dost velký nákup. Dnes vám ukážu jen tu část, která se týká kosmetiky, protože jsem pořizovala i nějaké dárky, věci pro kočky nebo produkty do domácnosti. Měli akci 1+1 na pleťové masky, jejichž zásoby se mi doma poněkud ztenčily. Kromě nich jsem si pořídila jen pár nezbytností.

Asi vás nepřekvapí, že jsem si udělala zase pořádnou zásobu odličovačů od značky Isana. Jeden stál 34,90 Kč. Nedráždí mě v očích, nedělají mi tam takovou nepříjemnou mlhu, celkově dobře vycházejí s mými kontaktními čočkami.

Doma už nemám v zásobách žádný peeling na vlasovou pokožku, a proto jsem si vybrala tento osvědčený od Tressemé (139 Kč). Na cesty jsem chtěla nějaký malý deodorant nebo antiperspirant. Myslela jsem si, že bude lepší výběr (byla jsem i v DM), ale nakonec mám tento od Borotalca za neuvěřitelných 74,90 Kč, což mi přijde jako hodně přehnaná cena. Posledním kouskem je krémový bronzer Melted Sun od Catrice. Ten je v poslední době hodně chválený, tak jsem na něj zvědavá (139 Kč).

Nakonec tu mám sekci masek:-) Isana má novou limitku s princeznami Disney, kde jedna maska stojí 44,90 Kč. Vybrala jsem verze Pocahontas, Locika, Ariel a Bella. Další značka, která mě zaujala, je Holika Holika. Ty měly stejnou cenu a já mám variantu green tea, shea butter, rice, damask rose, pearl a strawberry.

Značku Jigott jsem vůbec neznala, ale Stáňa mi jednu jejich masku poslala a já jsem s ní byla opravdu spokojená. Právě proto jsem si tu s kolagenem pořídila znovu. K tomu jsem přihodila ještě variantu s placentou. Jedna maska vyšla na 49,90 Kč. Vůbec jsem nevěděla, že plátýnkové masky má i značka Organic Shop. Koupila jsem obě dostupné verze – s vitaminem C a s kolagenem (49,90 Kč).

Díky různým slevám a kuponům mi účet za kosmetiku dělá 689,09 Kč. Jsem moc zvěavá na nové masky. Co kupujete v Rossmannu rádi vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Zářijové nákupy v Rossmannu

 1. Stáňa

  Hani, Rossmann a DMko jsou dvě drogerie, kde nakupuju nejčastěji. Taky tam kupuju odličovač na oči a využívám jejich akce a věrnostní program. Bohužel jsem prošvihla akci s maskami, ta je vždycky hodně výhodná. Taky jsem tam teď dělala nákup – končila mi platnost nějakých bodů ve věrnostním programu, tak jsem je použila na 10% slevu na nákup, budu ho mít v nákupním článku za září (ale kupovala jsem hodně i věci do domácnosti – alobal, kapesníčky…)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   taky využívám jejich věrnostní akce. Chystám se do DM na nákup věcí pro kočky a taky potřebuji nějaké věci do domácnosti, třeba gely na praní.

 2. Lucie

  Ahoj, bronzer Catrice je výborný, moc jsem si teď oblíbila z jejich novinek i primer s perletí a oleje na rty. Jinak v Rossmannu nejraději nakupuji jich privátku Isanu, hlavně různé limitky, ty mě baví stejně jako Balea.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   privátka Isana mě taky baví, ráda zkouším jejich masky a peelingy. Na ty další věci od Catrice jsem se taky dívala a vypadají dobře.

 3. Helena

  Hani, určitě odličovač (díky tobě) a pak běžné věci, které zvládnu unést, unás je Rossmann v centru bez parkoviště.
  Přeji hezkou sobotu, Helena

 4. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko,
  odličovače budu muset taky brzo doplnit už tu mám jen dva od Floré, tak jsem na ně zvědavá. Já si malý antiperspirant kupovala v dmku od Nivea asi za 50 Kč, ono to nevyjde moc výhodně no ty malé balení. Ty masky vypadají super, je vidět že už jsem v Rossmannu teď nějaký pátek nebyla tak nemám přehled o jejich současných limitkách a o novinkách u jiných značek a dmko je v tomhle značně omezenější a pomalejší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *