Plátýnkové masky Balea Neon – recenze

Krásný den,

nedávno jsem si v DM koupila dvě nové plátýnkové masky od značky Balea. Jedná se o řadu Neon, na obalu to nikde není uvedené, ale předpokládám, že se jedná o limitovanou edici. Mám zde variantu s borůvkou a třešní.

Plátýnková maska Neon Třešeň

Plátýnková maska má černé plátýnko s barevným potiskem. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a extrakt z třešní. Slibuje, že pleti dodá hydrataci, osvěžení a zářivý vzhled. Má celkem intenzivní sladkou parfemaci. Plátýnko je docela široké a má hodně pevný materiál, který není tak příjemný jako třeba u korejských značek, nebo u Avonu s Oriflame. Maska byla hodně napuštěná, až to trochu teklo dolů, ale musím uznat, že pleť byla po sundání hodně vyživená.

Plátýnková maska Neon Borůvka

Druhou maskou je borůvková varianta, která má stejně bláznivý potisk jako třešeň. Tato maska obsahuje kyselinu hyaluronovou a borůvkový extrakt. Zde je parfemace extrémně převoněná, to se mi vůbec nelíbilo. Stejně jako předchozí maska slibuje hydrataci, osvěžení a zářivý vzhled. Materiál je stejný, stejně jako tvar, takže tady chválit nebudu. Po sundání byla pleť příjemně osvěžená, ale ne tak vyživená jako u třešňové varianty.

Tyto masky patří mezi takový trochu lepší průměr, ale Balea tak trochu zaspala dobu, co se týče plátýnkových masek. Zaznamenali jste tuto limitku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky Balea Neon – recenze

    1. ciculka Post author

      Ahojky,
      taky mám s nimi spíše horší zkušenost, přijde mi, že Balea uvízla s jejich kvalitou tam, kde byly samotné počátky plátýnkových masek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *