Z kosmetické poličky – produkty s čokoládou

Krásný den,

zase se tu po delší době objevuje letitá rubrika Z kosmetické poličky. Tentokrát jsem si vzala na mušku produkty, které obsahují čokoládu nebo voní po čokoládě. Jedná se o dostupné kousky, jejich cena je do 150 Kč. Konkrétně se společně podíváme na tělový peeling od Dermacolu a krémovou čistící pěnu od Misshy.

Harmonizující tělový peeling Belgická čokoláda, Dermacol

Já jsem o tomto typu peelingu psala docela nedávno, kdy jsem se věnovala variantě Hroznové víno a limetka. Belgickou čokoládu jsem kupovala v akci na oficiálních stránkách Dermacolu, ale je běžně k sehnání v drogériích a na dalších větších eshopech. Peeling je v plastové dóze se šroubovacím víčkem. Belgická čokoláda je nádherná parfemace, je to vůně pomerančového želé v hořké čokoládě. Krásně sladká, hned bych pak mlsala.

Peeling je pěkně hrubý, ale nijak násilný. Je hodně tmavý, na těle se při kontaktu s vodou proměňuje na takovou kakaovou barvu. Z těla se velmi dobře smývá a nijak mi vanu nezašpinil. Prostě klasický cukrový peeling. Pokožku zbytečně nevysušuje a opravdu ji provoní. Já jsem z něj nadšená, ráda si ho koupím někdy v budoucnu znovu.

Krémová čistící pěna Latte Chocolate, Missha

Na oficiálních eshopu jsem si při nějakých slevových akcích koupila několik krémových čistících pěn od korejské značky Missha. Cena za jednu byla cca 139 Kč. Trošku jsem od produktu čekala něco jiného (prostě pěnu), ale v plastové tubě se ukrývá krémový čistič. Balení je praktické, tuba stojí na odklápěcím víčku, s nímž se dobře manipuluje. Na konci mi vše šlo dobře vymačkat, tuba je pěkně měkká.

Konzistence tohoto produktu je opravdu krémová, ale je to takový našlehaný krém, žádná klasická pěna. I když velmi dobře čistí pleť obličeje, krku a dekoltu, nijak nevysušuje jako jiné čistící prostředky. Moc se mi líbí jemná čokoládová vůně, dost mi to připomíná čokoládové jogurty. I když jsem si myslela, že si kupuji podle popisu něco jiného, bez problémů spotřebuji i ty další dvě varianty (prostě jako čistící gel). Nevím, jestli seženete tento produkt i někde jinde, ale vím, že nějaký sortiment Misshy mají i na notnu.

Čokoládová vůně je v kosmetice moje oblíbená a jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet nějaké, pro mě, nové produkty. S oběma jsem byla velmi spokojená a myslím si, že si je někdy v budoucnu koupím znovu. Znáte značku Missha? Co jste od ní už zkoušeli? Voní vám parfemace Belgická čokoláda od Dermacolu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Z kosmetické poličky – produkty s čokoládou

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem ho měla taky, je ve stejné parfemaci jako peeling. Byla jsem s ním celkem spokojená, hlavně kvůli té vůni. Jinak mi moc nevyhovuje to balení.

 1. siraelxy

  Vím, že řada Aroma Rituals je moc oblíbená. Já k nadšencům nepatřím, cítím z ní umělou vůní. Ovšem vyjímku tvoří právě pomeranč s čokoládou….toto aroma je dokonalé.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem na tom stejně, moc tuto řadu nemám ráda, ale ta Belgická čokoláda se fakt povedla, tu jsem si užila.

 2. Lucie

  Ahoj, měla jsem tu parfemaci Belgická čokoláda od Dermacolu ve sprchovém gelu, ale voněla mi jen chvíli, pak už se mi nějak převoněla. Ale to se mi stává u produktů docela často.

 3. Helena

  Haničko, tyhle hřejivé vůně, čokoláda, skořice a pod. mám ráda, když se ochladí. Což asi brzo nastane…
  Děkuji za info a přeji hezkou neděli, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   to mám úplně stejně, když se ochladí, tak hřejivé a kořeněné vůně vysloveně vyhledávám. Naopak mi moc nesedí svěží citrusy…

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám gely a pěny hodně ráda, obzvláště pěny jsou moc příjemné. O mojí lásce k peelingům snad ani nebudu mluvit:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *