Z kosmetické poličky – péče o pleť II

Krásný den,

minule jsem vám představovala novou rubriku Z kosmetické poličky a dnes si do ní přidáme další článek. Opět se jedná o péči o pleť a opět zde bude peeling a čistící gel. V minulém článku jste se mohli dočíst o tom, že jsem nespokojená s gelem od Nivey, takže jsem se rozhodla ho odložit a začala jsem používat jiný. Peeling od Ziaji mi pro změnu došel a byl nahrazen novým od Oriflame.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Malinový pleťový peeling Love Nature, Oriflame

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

oficiální popis:

Obličejový peeling zjemní a vyčistí pleť a odhalí její projasněný tón. Obsahuje přírodní extrakt z plodů maliníku, bohatý na vitaminy C, E a B, a přírodní peelingové částečky, které jemně odstraní odumřelé buňky bez vysoušení pleti.

složení peelingu

složení peelingu

moje zkušenost:

Peeling jsem si objednávala ještě s jeho dalším bráškou u kolegyně a stál mě krásných 69 Kč, což je pro mě tak akorát cena, nerada za ně utrácím. Je to celkem drobek, tuba má objem jen 50 ml. Peeling má gelovou konzistenci, je středně hrubý a řekla bych že balení je klasické a praktické, dobře se z tuby vymačkává. Parfemace je celkem lehká, opravdu v ní poznáte maliny a není moc přeslazená. Přijde mi, že po aplikaci je pleť trochu víc vysušená, než jsem zvyklá od jiných peelingů, ale zase tolik mi to nevadí, protože pak používám i další produkty včetně krému a séra.

konzistence

konzistence

Čistící gel Anew Vitale, Avon

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento gelík není u mně na poličce poprvé, myslím, že dokonce už potřetí. Krásně voní, je ve vysoké tubě, dobře se vymačkává ven, takže s balením jsem spokojená. Objem je 125 ml, pro aplikaci stačí opravdu malinké množství. Dobře se smývá, nijak mě nedráždí. Pleť je po něm hebká, jemná a vyhlazená. Jak mám Avon ráda, tak mi Anew výrobky nikdy neseděly. Změna nastala až po představení řady Vitale, kterou jsem teda já vyzkoušela asi po roce (někdy jsem opravdu blesk) a rychle se zamilovala. Používám denní, noční a oční krém, čistící gel  a měla jsem ještě takovou masku, která se už nějak nevyrábí (to byl můj miláček). Určitě se o této řadě také brzy dočtete zde na blogu:-)

složení

složení

vlevo gel, vpravo peeling

vlevo gel, vpravo peeling

A co rádi používáte právě Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *