Granátovo čokoládové potěšení

Krásný den,

v nedávném nakupovacím článku jste se mohli dočíst o nových výrobcích na chodidla z Avonu. Jedná se o výrobky z řady Foot Works, které mají novou edici – čokoláda s granátovým jablkem. Objednala jsem si jako demo sadu všech tří výrobků – relaxační koupel na nohy, peeling na nohy a hydratační krém na nohy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Relaxační koupel na nohy s granátovým jablkem a čokoládou

Koupel je v praktické lahvičce s objemem 100 ml. Lahvička má šroubovací víčko, takže otvírání je v pohodě. Koupel si vždy naliji do lavoru s horkou vodou, nožičky si naložím na 10 – 15 minut a relaxuji. Parfemace je opravdu úžasná, příjemná, nevtíravá, ale pokožka je pak provoněná. Koupel působí lehce olejově, takže nohy hydratuje.

koupel

koupel

koupel

koupel

Peeling na nohy s granátovým jablkem a čokoládou

Už jste určitě dávno pochopili, že peelingy prostě miluji. Dokonce i ty na nohy. Pravidelně ho používám při sprchování a vždy mi udělá dobře. Tento peeling je v tubě se šroubovacím víčkem, na kterém stojí, takže peeling pěkně stéká dolů. Barva je vínovo růžová, připomíná mi rozmixované lesní ovoce. Peeling je hrubší konzistence, což je fajn, na nohy to nemůžete mít až tak jemné. Parfemace je prostě úžasná, čokoládu miluji nejen jako jídlo…

peeling

peeling

peeling

peeling

Hydratační krém na nohy s granátovým jablkem a čokoládou

Myslím, že tento krémík se dobře jmenuje hydratační, protože taková je přesně jeho účinnost. Nečekejte, že by se jednalo o nějaký extrémně výživný krém, to má Avon jiné produkty. Krém má stejné balení jako peeling, barva je světlounce růžová a opět má úžasnou parfemaci. Při aplikaci krém lehce taje, rychle se vstřebává a opravdu hydratuje.

hydratační krém

hydratační krém

krémík

krémík

Přiznám se, že jsem nečekala nějaký propadák. Řekla bych, že Avon krémy na nohy určitě umí a tato nová limitka není výjimkou. Pokud vás tato recenze zaujala, můžete si produkty objednat v katalogu č. 15, kde každý stojí 59 Kč. Já sama jsem si je kupovala jako demo v sadě za 99 Kč, ale tato nabídka už není platná.

Jaké produkty pečující o chodila máte rádi Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *