Z kosmetické poličky – Anew péče

Krásný den,

dneska bych vám ráda představila dva pomocníky v péči o pleť, jejich společnost jsem si v květnu užívala. Oba jsou z řady Anew od značky Avon. Článek bude o séru s kyselinou hyaluronovou a rozjasňujícím toniku. Oba produkty běžně seženete v různých akcích v katalogu Avon.

Rozjasňující tonikum Radiance Mixing Tonic

Toto tonikum je pevné plastové lahvi, což je moje jediná výtka tohoto produktu. Ten plast je docela pevný a já ráda lahvičku mačkám, zde to moc nejde:-) Překvapila mě konzistence, není to klasická vodička, ale je to trochu hustší a působí to na mě velmi luxusním dojmem. Tonikum má celkem výraznou parfemaci, ale nijak mě to nedráždilo. Obsahuje vitamin C a kyselinu glykolovou, což je rozjasňující kombinace. Tonikum je na pleti velmi příjemné, nelepí, nedráždí a opravdu jsem měla pocit, že je moje pleť taková hezčí.

Sérum s kyselinou hyaluronovou Anti – Wrinkle Plumping Concentrate

Toto sérum má kapátkový aplikátor, který se tedy nepovedl. Kapátko mi téměř nic nedávkovalo, takže jsem si vždy nalila kapku séra do dlaní a pak jsem to aplikovala na pleť. Zase je to moje jediná výtka k tomuto produktu:-D Sérum samotné má čirou barvu, gelovou konzistenci a je bez parfemace. Na pleť jsem ho používala vždy večer a poté jsem aplikovala krém. Sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou, která působí skvěle v boji proti vráskám. Koncentrace je 1,5%, což je vhodné i pro začátečníky v užívání kyselin. Pleť je po aplikaci hezky „vyplněná“, příjemně hebká. Největší účinek vidím po ránu, když se proberu, a pak večer, když se odlíčím. To se mi vzhled pleti moc líbí, takže vidím, že sérum funguje.

Celkově jsem z obou produktů nadšená, vadí mi jen balení, což jsou drobnosti. Jsem ráda, že Avon má opravdu funkční a dostupné produkty, které mohou směle konkurovat mnohem dražším značkám z parfumerie. Znáte některý z výše uvedených produktů? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Z kosmetické poličky – Anew péče

  1. Helena

    Hani, tonic jsem měla a klidně si ho koupím znovu, sérum neznám. Ale ráda vyzkouším.
    Děkuji za recenzi a přeji příjemný den. Helena

  2. Lucie

    Ahoj, ze zkušenosti neznám, ale ráda bych vyzkoušela. Anew moc prozkoušenou nemám, ale co jsem měla nebo mám, tak snad nikdy jsem nebyla nespokojená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *