Tělová péče Kakaové máslo a kokosový olej z Oriflame – recenze

Krásný den,

nedávno jsem si z katalogu Oriflame objednala tři produkty z řady Love Nature, konkrétně z kolekce s kakaovým máslem a kokosovým olejem. Love Nature patří u Oriflame mezi ty levnější produkty, ale i tam mě sada těchto tří kousků vyšla na docela dost peněz. Celkově mi přijde, že Oriflame v poslední době hodně podražil. My se dneska každopádně společně podíváme na jejich tekuté mýdlo, sprchový gel a tělový krém.

Tekuté mýdlo

Tekuté mýdlo má objem 300 ml a je v klasické praktické lahvičce s pumpičkou. Ta se dá pootočením uzamknout a funguje dobře. Mýdlo má středně hustou konzistenci a vůně kakaa a kokosu je příjemná. Já nejsem milovník kokosu v kosmetice, tak jsem ráda, že zde není dominantní. Přišlo mi, že neubývá tak rychle, ale přisuzuji to té pumpičce, která dávkuje celkem malé množství produktu. Jinak se jedná o úplně obyčejné mýdlo, nijak vyživující není a cena 130 Kč v akci mi přijde extrémně přemrštěná.

Sprchový gel

Sprchový gel je v plastové lahvi, která je charakteristická pro řadu Love Nature. Otevírání je před prvním použitím zajištěno takovým kusem plastu, který nesnáším, protože si na tom vždy ulomím nehet nebo odřu lak (tentokrát to byl lak). Gel je naprosto běžný, voní stejně jako mýdlo a vůbec nechápu, proč by měl být vyživující, mě spíše vysušoval. Cena v akci byla 100 Kč.

Tělový krém

Tělový krém je v plastové dóze se šroubovacím víčkem. Proti vytečení je vše chráněno hliníkovou folií. Když jsem ji strhla, tak miniaturní část zůstala nalepená na okraji a nešla odstranit. Samozřejmě jsem si při další aplikaci pořezala na prstu. Nepříjemně mě překvapilo množství produktu v kelímku – byl zaplněný sotva z poloviny. Objem jsem nepřevažovala, ale nechápu, proč je ta dóza tak veliká, stačila by poloviční, když by se tedy jednalo opravdu o kompletní objem. Krém je určený pro velmi suchou pokožku, a tak mě překvapila konzistence, která měla lehce gelovou texturu. Krém se sice rychle vsákl, ale pleť byla ulepená. Vyživující vlastnosti jsem vůbec nepocítila, za to mi krém mizel neuvěřitelně rychle. Cena v akci byla 140 Kč.

Pokud nehledíte na peníze, voní vám tato kolekce a nemáte suchou pokožku, klidně můžete tuto trojici produktů vyzkoušet. Za mě je to takový průměr, krém bych znovu nechtěla, ten byl nejhorší. Mýdlo je v pohodě, ale cena je přemrštěná. Sprchový gel je srovnatelný s Baleou za dvacku…

Jak vás zaujala tato řada? Přijdou vám ty ceny přiměřené? Máte rádi Oriflame? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Tělová péče Kakaové máslo a kokosový olej z Oriflame – recenze

 1. Sabina

  Ahoj Haničko,
  vypadá to dobře, ale mě by odradil asi ten kokos. Nějak ho v kosmetice též nemusím, i když jsem teď měla kokosový balzám na vlasy z balea. Dávala jsem ho ale spíš Nelče.
  Měj se pěkně, Sabča
  PS: Obdivuji Tě, jak stíháš dávat články každý den. Tvoje příspěvky jsou pro mě denní rituál. Vždycky si je přečtu ráno před prací. 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   to jsem ráda, že ti frekvence vyhovuje, snažím se to pořád udržet, i když se nyní trochu bojím léta a dovolené.

 2. Stáňa

  Hani, já Oriflame nemám vůbec osahaný – měla jsem od této značky jen pár produktů. A tvoje recenze mne rozhodně pnepřesvědčila, že bych se po řadě Love Nature měla podívat. A to mně kokos v kosmetide nevadí. Ale shodně s tebou se mi ty kousky zdají hodně drahé.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já taky jejich portfolio nemám úplně prozkoušené a poslední zkušenosti mě spíše odradily…

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, já z řady pořizovala krém, ale nakonec jsem ho dala do dárkové krabice, z které následně dělám balíčky. Z řad Love Nature mám ráda řadu s malinou a mátou, právě ten sprcháč má takový peelingový částečky a na léto je to pecka. Cenově je to trochu nadsazené, ale i tak si ho občas dopřeju.

 4. Lucie

  Ahoj, Avon jsem měla vždy raději než oriflame, ale i tam mi přijde, že se ty ceny dost zvedly, nicméně pořád ne tolik, jako u Oriflame. 130Kč za mýdlo 250ml a mýdlo Balea koupím 500ml za 23Kč..docela dost rozdíl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *