Vypáleno: srpen 2023

Krásný den,

v srpnu mi toho zmizelo ze svíček poměrně dost. Byla jsem docela doma, hodně jsem toho vypálila. V létě mám nejraději svěží vůně, kde převažují květiny, citrusy nebo čisté tóny bavlny. Co se týče značek, je to takový můj běžný mix.

Angel Wings

Asi bych to ani nebyla já, kdyby tu nebyla moje milovaná vůně Angel Wings. Je to krásná čistá vůně, lehce sladká, má výbornou intenzitu. Doma se mi už nějak tenčí zásoby, takže ji budu muset zase sehnat.

Ryor

Překvapivě se mi sem vloudila jedna velmi teplá a spíše podzimní svíčka s vůní santalového dřeva. Je od Ryoru a dělala mi společnost v době těch intenzivních dešťů, které byly moc příjemné (já nesnáším vedro). Vůně byla autentická, celkem výrazná, ale žádný bolehlav.

Avon

Svíčky z Avonu mám ráda, mojí láskou je rozhodně Fresh Cotton. Toto je ale jasmín s neroli, což je taková vůně luxusního parfému. Intenzita byla spíše střední, což je vlastně dobře, z jasmínu by mě jinak asi bolela hlava. Takto to bylo prostě příjemné.

Scented candle

Od této levnější značky zde mám jednu ovocnou krásku, která byla spíše slabší, co se týče intenzity. Kombinovala v sobě různé červené ovoce.

Arome

Od značky Arome jsem měla svíčku s čistou vůní. Jmenovala se Pro harmonii a voněla jako vyprané prádlo. Intenzita byla docela slabá a svíčka rychle mizela.

Pepco

Z Pepca jsem doma měla velkou svíčku se třemi knoty ve vůni Meadow Escape. Je to krásná svěží vůně, byla docela intenzivní, na Pepco je to až překvapivé. Je jen škoda, že zrovna tato zelenkavá varianta docela špatně hoří.

Dnešním vítězem je rozhodně Angel Wings, to vás asi nepřekvapí. Moc hezky voněla i ta z Pepca, tak třeba vám bude hořet lépe:-) Znáte nějakou svíčku z dnešního výběru? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Vypáleno: srpen 2023

 1. Stáňa

  Já v létě pálím hodně málo. Doma jsme pálili vlastně jen v deštivých dnech a v práci jsem letos díky změně kanceláře (nová nemá okno nad závodkou) nepálila vůbec. Takže článek o vypálených svíčkách už jsem neměla pěkně dlouho.
  Jinak znám Angel Wings a  měla jsem tříknotovou svíčku z Pepca, i když jsi nejsem jistá, jestli byla úplně stejná. Další dvě tříknotovky mám načnuté na chalupě. S hořením je to takové střídavé – první svíčka mi vyhořela docela dobře, s těmi na chalupě teď trochu bojuju.
  Hezký den

 2. Helena

  Hani, taky znám Angel Wings, teď mi hoří nějaká s jasnímem, co jsem dostala. Původ neznám, ale voní jemně a příjemně…
  Měj hezký večer, Helena

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, z Pepca jsem měla kdysi růžovou tříknotovku a voní moc hezky, ale s hořením jsem taky měla problémy. Já přes léto moc nepálím, to už musí být a zatím mi přijde min. podle teploty, že pořád léto je. Už se těším na podzim, klidně může být ještě nějaké to babí léto, ale ty vedra už vážně nezvládám.

 4. Lucie

  Ahoj, znám Angel Wings, tu jsem si kupovala na tvé doporučení a musím říct, že mě překvapil poměr ceny a kvality. Jak vůně samotná, tak intenzita vůně. Znám i dražší svíčky, které by se ve srovnání s ní mohly jít bodnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *