Vypáleno: říjen 2021

Krásný den,

snažím se svíčkové články psát pravidelně, aby nebyly tak dlouhé a abych psala o tom, co jsem aktuálně vypálila (a ne už někdy před půlrokem). Dneska se mi tu sešly levné i dražší kousky a jsou to samé svíčky. Většinu jsem si koupila sama.

Yankee Candle

Posledním vypáleným krasavcem je velká svíce Vanilla Lime, kterou jsem měla doma už několikrát ve vosku a v nějaké menší svíčkové verzi. Je to moc příjemná a nevtíravá vůně. Líbí se mi ta kyselost limetky ve vanilce. Samotnou vanilku bych si asi nepořídila, není to zrovna moje oblíbená vůně. Svíčka hořela moc pěkně a vydržela opravdu dlouho.

Tesco

Z Tesca tu mám dvě poslední svíčky v parfemaci Fig and Mulberry. Kupovala jsem je v nějaké akci 2+1, byly celkem levné (cca 39 Kč) a za studena voněly moc pěkně. Bohužel po zapálení jsem nic necítila. Vydržely hořet poměrně dlouho a moc pěkně se vypálily.

Scented Candle

Od kolegyně Martinky jsem dostala k narozeninám krásnou velikou svíčku od Scented Candle z řady Emocio. Je v parfemaci Soft Cotton, což je moje oblíbená vůně čistého prádla. Svíčka hořela pěkně, vůně byla hodně jemná a cítila jsem ji jen v okolí svíčky. Nebyl to ale žádný bolehlav.

Bartek Candles

Nakonec jsem si nechala moji milovanou vůni Angel Wings, kterou tu mám od značky Bartek Candles. Znám tuto vůni i v jiném designu a od jiné značky, ale je pro mě důležité, aby voněla stejně. Moc se mi líbí design sklenice. Kupovala jsem ji v Rossmannu za 169 Kč. Doma mám už udělanou zásobičku:-D

Tento měsíc je to tedy vše, ale předpokládám, že i za listopad se zde na blogu objeví tato rubrika. Svíčky z Tesca mi přijdou hodně průměrné, ale ty další byly fajn. Co jste naposledy vypálili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Vypáleno: říjen 2021

 1. Sabina

  Ahoj Haničko,
  o nákupu Yankee už docela dlouho uvažuju, došlo mi, že u Woodwick by přítele a asi i mě obtěžoval ten zvuk dřevěného knotu. Fíkovou svíčku z Tesca jsem měla a vydržela na takovou lácu docela dlouho. Teď zrovna pálím Aiwick svařené víno a ta teda hoří sakra rychle, pálím teprve dva dny a už jsem v polovině.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám zrovna zapálené Angel Wings, moji velikou lásku. Mně se ten praskající knot moc líbí, ale nikomu jinému ne. Táta je z toho úplně na nervy.

 2. Lucie

  Ahoj, nemám zkušenost s žádnou svíčkou, ale o té Angels Wings mluvíš už delší dobu, fakt si ji musím pořídit. Já už pomalu začínám pálit zimní a vánoční vůně, teď se chystám na vosk Heart&Home Hřejivé Vánoce.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   když už o ní mluvíš, tak jsem si ji zrovna zase včera zapálila:-) Je fakt krásná. Pak se vrhnu na nějaké vánoční a zimní vůně.

 3. Helena

  Hani, teď je opravdu paličské období.
  Včera jsem dopálila YC dýňový koláč. Teď už budu volit asi nějaké zimní, vánoční svíčky – vybírat mám z čeho.
  Měj příjemný večer. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem teď zapálila zase Angel Wings, ale pak půjdu už na ty zimní vůně. Mám koupený ten adventní kalendář vosků Yankee Candle, tak dojde asi na ně:-)

 4. Sabina

  No pane jo, tys pálila jako o život. 😁 Já teď vypáleno nepsala, protože většina vypálených svíček měla jen čisté skleničky, bez nápisu a obaly už jsem samozřejmě vyhodila. 😁
  Měj se pěkně, Sabi

 5. Eliss

  Zaujala mě limetková a vanilková, tato kombinace musí úžasně vonět 🙂 Já sama svíčky doma nepálím, ale na Vánoce jich kupuju hromadu pro ostatní 😀

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   je to moc příjemná vůně, jemnější, ale mám ji už poněkolikáté. Já také ráda dávám (a i dostávám:-D) svíčky:-)

 6. Stáňa

  Já teď pálím svíčku Domol v parfemaci White cotton z Rossmanna. Musím říci, že voní moc pěkně – opravdu výrazná vůně vypraného prádla a zatím i docela dlouho hoří. Bude v příštím nákupním článku. Já „vvypálené“ články nepíšu – doma pálím tak napůl nevoňavé klasické svíčky nebo čajovky ve svícínkách a v práci mám aromalampu, do které dávám většinou aromaolejíček, takže by trvalo hrozně dlouho než by se mi sešlo něco na článek. Navíc jsem teď třeba od té svíčky vyhodila papírový přebal …
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   tu svíčku jsem taky měla a byla jsem s ní celkem spokojená. Já pálím různé věci, svíčky, vosky i olejíčky v aroma lampičce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *