Objednávka z Oriflame

Krásný den,

ještě v říjnu jsem udělala větší objednávku v katalogu Oriflame. Líbilo se mi tam několik kousků, dokonce jsem si tam vybrala dárek pro jednu kamarádku. Je toho více, a proto jsem z toho vyrobila samostatný článek. Doufám, že to bude můj jediný větší nákup za listopad, zatím se fakt hodně hlídám a utrácím za kosmetiku naprosté minimum:-)

Začnu sadou, na kterou mě samozřejmě nalákala Sabi z mého oblíbeného blogu. Psala mi o ní dopředu, takže jsem věděla, že ji budu chtít. Je to sada tělového másla a peelingu z řady Swedish Spa. Já po tomto peelingu pokukuji už hoooodně dlouho, opravdu je to už několik let. Byl vždy dost drahý, v akci třeba i za 249 Kč. Nyní byla celá sada za 300 Kč, takže to jsem už nemohla odolávat:-) Nějaké tělové mléko nebo krém stejně potřebuji, takže je to v pořádku.

Dalšími stálicemi jsou plátýnkové masky z řady Love Nature. Měla jsem je už několikrát a vždy jsem byla spokojená. Cena 70 Kč za jednu je už sice trochu na hraně, ale jsou opravdu velmi dobré. Mám tu tedy variantu Vitality a Antioxidant.

Šeříkové vůně miluji už mnoho let a tento typ parfému je docela nedostatkové zboží. Oriflame každopádně jednu tuto vůni má a já mám doma plné balení. V katalogu se ale objevila výhodná sada za 250 Kč, kde je velké balení vůně a krém na ruce ve stejné parfemaci. Tomu jsem prostě nemohla odolat:-D

Posledním produktem pro mě je novinková řasenka Hypnotic Depth, u které mě zaujal kartáček. Cena 80 Kč mi také přišla jako slušná, takže jsem neváhala ani chvilku. Velmi ráda testuji různé nové řasenky (a pak se rozčiluji, když mi nesedí:-D).

Na konec jsem si nechala dárek pro kamarádku – sadu šperků s designem vločky. Sada se mi moc líbila, ten motiv mi přijde velmi něžný a jemný, hezky zimní. Mám to do dárkového balíčku, cenu vám samozřejmě prozrazovat nebudu.

S objednávkou jsem moc spokojená, za slušné peníze jsem sehnala dost věcí, které jsem chtěla a které mám ráda. Objednáváte také z katalogu Oriflame? Už máte nějaké vánoční dárky? Jaká je vaše oblíbená řasenka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Objednávka z Oriflame

 1. Babilenka

  Hani, dárky mám nakoupené a zabalené. Nakupuju průběžně celý rok, nedáváme si mnoho dárků, ale je nás hodně. Tak jsem ráda, že mám připraveno. Z Oriflame jsem si nic neobjednávala roky, preferuju Avon. Líbí se mi souprava s vločkami, co jsi vybrala pro kamarádku. Zdraví Lenka
  http://www.babilenka.cz

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   to jsi dobrá, já nemám vůbec ještě vše sehnané, natož zabalené. Balit budu až na Vánoce, to je tradice. Já taky objednávám mnohem více z Avonu, však ho také mnoho let dělám:-)

 2. Helena

  Haničko, ráda jsem se podívala, už jsem katalog Oriflame neměla strašně dlouho v ruce.
  Ta souprava je moc hezká!
  Měj pohodovou neděli, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   mně se taky moc líbila, tak doufám, že bude mít úspěch. Katalog mi nosí pravidelně kolegyně, ale ne vždy se mi tam něco líbí, abych to objednala.

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, děkuji za zmínku 🙂 Doufám, že ti vybrané produkty budou vyhovovat. Já tenhle katalog taky vybrala dost věcí, ale to se může mrknout do mých nových nákupů a novinek

 4. Lucie

  Ahoj, občas si něco z Oriflame objednám od kolegyně, ale už ne tolik jako dřív. Nejvíc se mi líbí ta sada šperků, vypadá to překrásně, sada Swedish Spa a kolekce krému na ruce a vůně se šeříkem, nevěděla jsem, že ji má Oriflame v nabídce, ale šeřík opravdu můžu, po ní se budu muset podívat:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   na tu šeříkovou sadu se určitě mrkni. Mají ji v tom novém vánočním katalogu za stejnou cenu – 250 Kč. To mi přijde jako skvělá nabídka, kupovala jsem si tu vůni už několikrát.

 5. MonalisabeautyERiAnna

  Ahoj Hani, moc pěkné věci jsi si vybrala. Sabči blog se mi velmi líbí, jen jsem nepřišla na to, jak se přihlásit mezi pravidelné čtenáře, aby se mi blog zobrazoval pravidelně. Krásnou neděli přeji. ☺☺

 6. Stáňa

  Hani, ta souprava pro kamarádku je moc pěkná, určitě se bude líbit. Zaujaly mne i masky a souprava vůně a krému na ruce ve stejné parfemaci.
  Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *