Vypáleno: prosinec 2023

Krásný den,

já mám ráda zapálenou svíčku celoročně, ale obzvlášť v chladnějších měsících si to bez ní neumím představit. V prosinci mi mizely svíčky pod rukama, ale zase mi to nijak nevadí, mám momentálně velké zásoby.

Yankee Candle

Sweet Plum Saké je novinkou v mé sbírce. Je to teplá, hřejivá vůně, která má hodně sladké tóny. Hořela celkem dobře a vůně dosahovala tak nižší střední intenzity. To mě docela překvapilo, čekala bych více.

z Vánoc

Svíčka ve tvaru hvězdy nebyla voňavá, ale zase mi to hodně evokovalo Vánoce, takže jsem ji během svátků vypálila. Jak sami vidíte, nehořela úplně ideálně, do těch cípů se nedostala.

Pepco

Z Pepca tu mám hned několik svíček se třemi knoty. Ty tedy povedly všechny tři. Krásně voněly, opravdu velmi intenzivně, takže zvládly i můj veliký obývák. Na druhou stranu to nebyl žádný bolehlav. Nejraději jsem měla tu zelenou. Určitě si je koupím znovu.

WoodWick

Od značky WoodWick tu mám jednu střední svíčku, která za studena byla moc pěkná. Je ve variantě Seaside Mimosa a má ten praskající knot. Bohužel po zapálení vůně nebyla vůbec cítit. Praskající knot byl ale skvělý, to se mi moc líbí.

Ze všech svíček bych dneska nejvíce vyzdvihla ty z Pepca, voní krásně, jsou cenově dostupné a dobře vypadají. Znáte nějakou z výše představených svíček? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Vypáleno: prosinec 2023

 1. Lucie

  Ahoj, asi jsem doposud neměla štěstí při výběru, ale zatím žádná svíčka z Pepca mi to doma neprovoněla a vyznačovaly se spíš decentní až neznatelnou parfemací. Asi zase zkusím nějakou koupit, třeba se už polepšily:-)

 2. Helena

  Chválu na svíčky z Pepca slyším poněkolikáté, musí si tam taky nějakou koupit. I když teď mám doma slušnou zásobu :o)
  Hani, měj příjemný den, Helena

 3. Stáňa

  Hani, já měla tu zelenou z Pepca a voní opravdu moc hezky a intenzita je na mne tak akorát. Určitě si ji zas koupím – spíš asi na jaroSvíčku s dřevěným knotem bych zas ráda nějakou zkusila, ale efekt praskajícího knotu, který se mi na nich líbí, výrazně vadí manželovi, tak v rámci domácí pohody, sahám po kouscích s knoty normálními 🙂
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já si určitě koupím ještě nějakou svíčku z Pepca, ty se opravdu povedly. Ten praskající knot mám taky ráda, ale strašně to rozčiluje tátu, který mi ji vždy uhasí.

 4. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, měla jsem Sweet Plum Saké a byla docela v pohodě, nutně jí znovu nepotřebuju, ale nevadila mi 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *