Choose to Shine od Baley – recenze

Krásný den,

k Vánocům jsem dostala od kolegyně roztomilou sadu tělové péče Balea. Byla zabalená v papírové krabičce, která připomínala bonbon. Sada se jmenuje Choose to Shine a obsahuje tělové mléko a sprchový gel.

Tělové mléko Choose to Shine

Tělové mléko má celkem dobrý obal v podobě měkké tuby, která stojí na odklápěcím víčku. Moc se mi líbí design této řady. Krém obsahuje bambucké máslo a extrakt z květu mandloně. Má celkem řídkou konzistenci a díky těm mandlím takovou nasládlou vůni, která byla ale příjemná. Docela jsem se prala s aplikací, jelikož se mléko docela špatně vstřebávalo, hlavně třeba po sprše, kdy jsem byla taková vysušená.

Sprchový gel Choose to Shine

Sprchový gel má naprosto totožné balení jako tělové mléko, takže jestli je budete skladovat vedle sebe, mohou se vám tuby plést. Sprchový gel obsahuje výtažky z květu mandloně a ta vůně gelu je intenzivnější než u mléka a je opravdu povedená. Gel dobře pění, bez problémů funguje a vysušuje asi jako všechny jiné gely od této značky.

Tato dvojice se rozhodně povedla, co se týče vůně, ale tělové mléko je docela slabé. Gel je úplně v pohodě, už jsem si sama pořídila několik gelů Balea a bez problémů jsem je spotřebovala. Kupujete si věci od Baley? Co máte rádi? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Choose to Shine od Baley – recenze

 1. Stáňa

  Hani, špatně vstřebávající se mléka mne vytáčí, takže to by pro mne fakt nebylo. A ten stejný vzhled se sprcháčem, může být fakt problematický, pokud má člověk všechno na jedné poličce. Jinak já od Balea kupuju tekutá mýdla, sprej na nohy, gelové polštářky pod oči (to jsou věci, kde mi přijde, že má Balea hodně dobrý poměr cena – výkon), občas i nějakou masku, suchý šampon, kondicionér… Po jejich sprcháči už jsem nesáhla dávno, ale to je proto, že mám zásobu, takže sprcháč už jsem dlouho nekupovala.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já taky nesnáším taková mléka. Já mám taky ráda Balea mýdla, klidně i jejich sprchové gely, i když ty si moc nekupuji, protože mám doma zásoby. Hodně mile mě překvapily jejich masky na vlasy z řady Natural Beauty.

 2. Lucie

  Ahoj, sprcháče od Balei se kupuji pravidelně, za tu dvacku není co řešit, ale klasické tělové emulze ne, ty nehydratují a jen pěkně voní. Ale doporučuji ty olejové, přítomnost olejů tam je na té péči o pokožku opravdu znát.

 3. Helena

  Hani, limitky jsem si všimla, ale zkušenost nemám. Ta mléka, která se nechtějí hned střebat opravdu nesnáším a místo příjemného pocitu mě vždycky rozčílí :o)
  Teď jsem koukala na sprchové gely v DM za dvacku – nějak jsem neměla důvěru…
  Měj příjemný den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   taky taková mléka nesnáším. Co se týče gelů, mám doma momentálně velkou zásobu, určitě další nepotřebuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *