Vypáleno: prosinec 2021

Krásný den,

v prosinci je úplně ideální čas na pálení svíček. Já jsem v tomto ohledu nebyla nijak pozadu a dá se říci, že vždy po příchodu domů jsem něco zapálila. Mám tu spíše levnější kousky, ale i nějaká Yankee Candle sem samozřejmě proklouzla:-)

Scented Candles

V obchodě Action jsem sehnala velmi levnou svíčku s vůní hrušky a frézie. Je to moje oblíbená parfemace (viz nová vůně od Jo Malone), ale tato svíčka byla spíše na okrasu. Voněla jen za studena. Mně se ale moc líbil potisk na sklenici, tak jsem byla spokojená. Ve stejném obchodě jsem si koupila středně velikou svíčku Vintage Grass, která byla spíše jemně voňavá (tedy po zapálení).

Pepco

V Pepcu jsem koupila sadu difuzéru a dvou malých svíček s vánoční vůní. Já jsem cítila hlavně jablko, pomeranče a skořici. Je to taková klasická vánoční vůně. Překvapilo mě, že byly docela intenzivní, moc jsem od nich nečekala. Difuzér ještě mám, ten je více ovocný a méně kořeněný.

Bartek Candles

Samozřejmě jsem neodolala další milované vůni Angel Wings. Mám ji fakt ráda, jednu další jsem dopálila včera:-D

Yankee Candle

Čajovky YC jsou pro mě velikým zklamáním. Jsou z adventního kalendáře, který se prezentoval jako kalendář s vosky, ale byly tam různé čajovky. Nevím, které jsou které, ale po zapálení nijak moc cítit nebyly. Znovu si to nekoupím. Z čeho jsem byla ale naprosto nadšená, je středně veliká svíčka Yankee Candle Home Inspiration Stony Cove. Ta vůně byla krásně sladká, moc příjemná. Já jsem z ní nadšená. Svíčka mi pěkně provoněla obývák.

Hity tohoto měsíce jsou dvě svíčky – Angel Wings (kdo by to čekal, že?) a Stony Cave. Ráda si obě pořídím znovu, ty se vyplatí:-) Jakou svíčku jste si naposledy zapálili vy? Napište mi-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Vypáleno: prosinec 2021

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   Pik Sands je moc příjemná vůně, také jsem ji měla. Doma mám asi ještě vosk, ale kupovala jsem si i velkou svíčku.

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, já už jsem v poslední třetině WoodWick Vanilla & Sea Salt a pak tu mám jednu kávovou trojbarevnou z večerky a jednu karamelovou od kolegyně. No brousím si zuby na Yankee Candle Black Cherry.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   a jak jsi spokojená s Woodwickem? Já jsem od nich velkou svíci nikdy neměla. Teď si moc nechci kupovat žádné nové, mám doma veliké zásoby. Hodně svíček jsem dostala jako dárek, tak se zaměřím hlavně na ně.

 2. Stáňa

  Já mám teď vánoční svíčku z Rossmanna jablko a skořice (viz moje prosincové nákupy). Voní jako štrúdl 🙂 a intenzita je taková střední.
  Z těch tvých mne vlastně zaujaly všechny s výjimkou čajovek YC – já voňavé čajovky nějak skoro nepoužívám.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já pálím jednu svíčku, co jsem dostala, a není vůbec cítit:-) Já jsem si myslela, že jsem si koupila kalendář vosků, čajovky mě nemile překvapily. Samozřejmě je spotřebuji, ale i tak mě to štve.

 3. Lucie

  Ahoj Hani, já teď pálím od YC Crisp campfire apples, ještě chci dopálit zimní a vánoční vůně, hlavně ty, kterých mám už jen zbytky a od února už budu pálit takové ty jarnější vůně, snad to trochu přivolá i to jaro venku:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak tuto YC vůbec neznám. také se momentálně zaměřuji na zimní svíčky, které jsem dostala (článek bude brzy, už ho mám napsaný). Už se moc těším na jaro a jarní vůně. Zima mě vůbec nebaví.

 4. Dáša F.

  Hani, také často pálím. Do luceren dávám svíčky ve skle z Pepca, jemně vanilkově voní a do aromalampy čajovky, ale to už jsem tu psala.
  Na tebe nemám, koukám, kolik jsi už vypálila svíček. :o)
  Měj hezký večer. D.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Dášo,
   já jsem byla na Vánoce hodně doma a pálila jsem vlastně pořád, takže mi to mizí rychle. Lucerny se mi moc líbí, ale mám je je na chatě, do bytu se mi moc nehodí, nebo mi to tak aspoň přijde:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *