Cute box: leden 2022

Krásný den,

hned na začátku měsíce mi dorazil další cute box, který mám objednaný v rámci předplatného. Balíček byl hodně objemný, ta krabička nešla ani pořádně zavřít. To ve mně samozřejmě vzbudilo veliký zájem. Po otevření jsem zjistila, že je tu většina pro mě neznámých značek.

krabička byla tak plná, že to nepřežila bez nehody…

co box obsahuje:

 • peeling na pokožku hlavy, Tresemmé
 • mýdlo na obočí Browstory, Paese
 • tužka na oči, Lord & Berry
 • čistící pěna, Huangjisoo
 • krém proti modrému světlu, Kadalys
 • vzorky, Anaaka

Jediný produkt, s kterým mám zkušenost, je peeling značky Tresemmé, který mám dokonce i nyní doma načatý v koupelně. Je to dobrý peeling, já mám ráda tento typ produktu. Další peeling do zásoby se mi určitě hodí.

Mýdlo na obočí jsou nyní velmi populární. Browstory je určeno pro laminaci obočí z pohodlí domova. Tady jsem docela na rozpacích, protože já s obočím fakt nemám problém. Mýdlo tedy asi odložím do speciální krabice, kam dávám věci do soutěží.

Značka Lord & Berry je zde nyní zastoupená černou tužkou na oči v odstínu č. 221 Dark Black. Tužka je klasická ořezávací. Nebudu ji nikde zkoušet, tužek mám doma hodně, takže ji také schovám jako součást nějaké soutěže.

Huangjisoo je korejská značka kosmetiky a já jsem v boxu našla čistící pěnu ve verzi anti-pollution, která má bránit pleť před škodlivými účinky nečistot. Obsahuje esenciální aminokyseliny z jablečné šťávy. Jedná se o veganskou a přírodní kosmetiku. Čistící pěny mám hodně ráda, tato má opravdu krásný obal, tak se moc těším na zkoušení.

Kadalys je pro mě také naprosto neznámá značka a krém proti modrému světlu je vlastně i neznámým produktem:-) Krém by měl tedy chránit před nezdravým modrým světlem, které vychází z elektroniky. To se v současné době, kdy u počítače trávím denně několik hodin, určitě hodí. Krém by měl být i hydratační a má vonět po třešních.

Jako bonus byly v boxu vzorky kosmetiky Anaaka, což je halal značka. To je asi moje první zkušenost s nějakými halal výrobky, ale je dobré vědět, že i toto je v nabídce. Vzorečků je osm, dva od každého typu produkt – mám tu čistící pěnu, denní krém, zpevňující sérum a celonoční revitalizační krém.

Na jednu stranu jsou zde produkty, které mě více nezaujaly (mýdlo na obočí, tužka na oči), ale zase jsou tu pro mě jiné hodně atraktivní kousky – čistící pěna, krém proti modrému světlu nebo halal kosmetika. Peeling je pro mě takový pohodový produkt, mám s ním dobrou zkušenost, takže ho bez problémů spotřebuji, ale zase by místo něj mohlo být něco neznámého.

Jak se líbí obsah vám? Používáte peelingy na vlasovou pokožku? Zkoušeli jste už metodu laminace obočí? Používáte mýdla na obočí? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Cute box: leden 2022

 1. Stáňa

  Hani, já znám podle jména značku Tresemmé, ale nic jsem od nich neměla. O ostatních značkách jsem ani neslyšela… Stejně tak jsem neslyšela o laminaci obočí a vůbec netuším, nač je mýdlo na obočí :D. Ale aspoň jsem si díky tvému článku o boxu rozšířila obzory o tom, co na kosmetickém poli taky existuje 😉
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já taky znám jen ten peeling na vlasy, který mám doma už z nějakého jiného boxu. Uvidíme, jak se vyrovnám s těmi dalšími produkty.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, teda zase zajímavá nálož produktů. Nic z toho neznám, slyšela jsem akorát o peelingu. No zase moc hezký boxík za ty peníze, mně se teda líbí o dost víc než třeba ten LookFantastic.
  Měj se hezky!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   mně se tentokrát asi také více líbí Cute box, ale jinak mi oba přijdou docela slabé. V obou krabičkách najdu věci, které mě fakt nezaujaly…

 3. Lucie

  Ahoj, obsah mě přijde spíš průměr. Opravdu by mě potěšil jen peeling. Tužku na obočí bych nevyužila, zrovna těch černých mám dost a mýdlo na obočí taky ne-mě se ten trend vyčesaného obočí prostě nelíbí. Ty další produkty bych vyzkoušela, když už bych je doma měla.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem z toho boxu taky docela rozpačitá. Vlastně z obou dvou, které mi zatím přišly. Fakt doufám, že příští měsíc to bude mnohem lepší. Boxové skóre by mohl ještě vylepšit Glanc box, který snad už brzy přijde.

 4. Dáša F.

  Hani, o spoustě produktů nemám ani tušení, že existují. :o) Př.: mýdlo na obočí, krém proti modrému světlu. Věřím, že ale vše, tedy téměř vše, vyzkoušíš a dáš nám vědět.
  Přeji fajn dny. D.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Dášo,
   to, co jsi vyjmenovala, taky neznám a nikdy jsem to nezkoušela. Krém asi otestuji, proč ne, ale to mýdlo na obočí? To tedy nevím…

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   peeling na vlasy mám doma už z jiného boxu a mám ho už otevřený na vaně. Je dobrý, skvěle funguje. Používám ho tak dvakrát do měsíce, abych očistila pokožku hlavy. Já mám tento typ produktu ráda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *