Vypáleno: prosinec 2017 + leden 2018

Krásný den,

když jsem se na konci ledna dívala do košíčku, ve kterém skladuji vypálené svíčky a obaly od vosků, tak jsem si říkala, že je toho fakt málo na samostatný článek. Rozhodla jsem se, že to spojím s lednem, a tak toho máme dneska opravdu požehnaně.

čajovky

Vypálila jsem, resp. spíše jsem dodělala velké balení čajovek Basic, které jsem kupovala asi v Hypernově nebo v Albertu. Měla jsem je doma každopádně pěkně dlouho. Bylo jich tam 100 kusů a byly fajn.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Scented candles

Od této značky mám několik krabiček vonný čajovek. Na dno jsem se podívala verzi se zeleným čajem a letním ovocem. Každá krabička obsahuje šest kusů a já je nejčastěji pálím v takovém ozdobném svícnu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

čajovky Dufti

Jelikož jsem dlouho nikde nemohla sehnat velké balení obyčejných čajovek do aromalampičky, musela jsem si v akci koupit ty voňavé. Myslím, že tyto jsem pořídila v Kauflandu, měly parfemaci citronové trávy a bylo jich tam celkem 30.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ikea svíčky

Doma jsem měla takové vánoční aranžmá, jehož součástí byly i svíčky ve skle od Ikey. Měla jsem variantu s lesní jahodou, která asi jako jediná voní i po zapálení. Byly to ty menší svíčky a vypálila jsem hned dvě. Jen mě mrzí, že nedohořely až na dno.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Primark

Hned prvního prosince jsem byla na návštěvě Drážďan a nakoupila jsem i něco v Primarku. Vybrala jsem si tam nějaké svíčky po euru. Líbí se mi jejich design s kovovým víčkem a roztomilou etiketou. Vydrží celkem dlouho hořet, ale téměř nevoní. Dodělala jsem variantu Peony Blush a Frosted Pear.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vánoční svíčky

V práci jsem dostala i dvě svíčky s vánoční vůní i motivem. první z nich se jmenovala Baked Cookies a byla od značky Bartek Candles, druhá byla Christmas Gift od Scented candles. Nakonec tu mám ještě nějakou gelovku, letitý dárek už nevím od koho. Ta vůbec nevoněla a hořela celkem krátce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

vosky Yankee Cadle

Tady jsem se snažila vypálit hlavně podzimní vůně, protože na ty jsem se těšila. Pak jsem si vytřídila všechny vánoční a zimní krasavce a pálím je nyní:-) Za vlast padly tyto vosky:

  • Autumn Glow – velmi intenzivní vůně, kořeněná s lehkou dávkou citrusů
  • Mulberry & Fig Delight – kořeněné ovoce, trochu jako svařák
  • Vibrant Saffron – to byly velmi intenzivní bylinky, moc pěkná vůně
  • Spiced White Cocoa – mléčná vůně s pořádnou dávkou koření
  • Warm Cashmere – tato vůně byla spíše taková čistá, jen jemný nádech koření. Ale byla málo intenzivní, nic nevydržela
  • Christmas Magic – takto podle mě voní vánoční trhy – svařák, trdelník, sladké pečivo, různé koření…
  • Snowflake Cookie – sladké sušenky, překvapivě těžší vůně
  • Icicles – ta mě překvapila, čekala jsem něco chladnějšího, víc svěžího. Vůně bya těžší a měla malou intenzitu
  • Sparkling Snow – skvělá vůně, která provoněla celý můj velký byt. Vydržela neskutečně dlouho. Zlikvidovala jsem hned dva vosky:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

vosk Heart &Home

Moje první zkušenost s tímto voskem. Byla jsem s ním spokojená, pálila jsem ho na Štědrý den a našim se taky líbil. Klasická ovocně kořeněná vůně Vánoc:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Myslím, že chladnější měsíce přímo vybízejí k pálení všech možných svíček a vosků. Vybrali jste si něco speciálního na Vánoce i Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *